Przypominamy, że 1 czerwca 2011 uruchomiona została nowa Promocja Lojalnościowa Taniej dla Polecających, dzięki której można prowadzić sklep internetowy całkowicie za darmo! Program Partnerski wprowadzony przez RedCart.pl to innowacyjne przedsięwzięcie, a przede wszystkim rozwiązanie, które pozwala znacząco obniżyć koszty prowadzenia sklepu internetowego.


Sprzedawcy, którzy dotychczas skorzystali z programu lojalnościowego, zminimalizowali koszty prowadzenia sklepu internetowego, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności. Każdy polecony Klient obniża miesięczną opłatę za prowadzenie sklepu internetowego.


Jak prowadzić darmowy sklep internetowy? Rozwiązanie jest proste, za każdego poleconego Klienta, który aktywuje sklep RedCart w dowolnym pakiecie, otrzymujesz od nas rabat. Udział w Programie Partnerskim może wziąć każdy Sprzedawca posiadający aktywne konto sklepu internetowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących nowej promocji zapraszamy do kontaktu z Centrum Obsługi Klilenta