Podążanie za stale zmieniającymi się trendami i nowościami jest jednym z wyznaczników nowoczesnych produktów, a takim z pewnością jest oprogramowanie sklepów internetowych RedCart. Wyznaczenie standardów rynkowych wymaga częstych aktualizacji systemu, w RedCart wprowadzanych jest od kilku do kilkudziesięciu aktualizacji dziennie. Nie wszystkie modyfikacje prezentowane są na naszej stronie internetowej i nie o wszystkich jesteśmy w stanie powiedzieć, wybieramy jedynie te, które są najbardziej istotne i mają największy wpływ na prowadzenie biznesu internetowego.


Oprogramowanie sklepu RedCart rozbudowane zostało o nową funkcjonalność, odtąd wszystkie sklepy wspierają w pełni nowe rozwiązanie Google +1. Przycisk zintegrowany został z kartą produktu i stanowi prosty sposób na polecanie produktów ze sklepu internetowego. Nowe rozwiązanie stanowić może przydatne narzędzie wspomagające działania marketingowe prowadzonego e-biznesu.Przycisk +1 oznacza „to jest fajne” lub „zobacz to”. Zawsze, gdy klikasz +1 w Internecie, dajesz znać innym, że coś Ci się spodobało. Twoje +1-ki pomogą Twoim znajomym i innym internautom znaleźć to, co najlepsze w sieci.


Zwykle łatwiej jest znaleźć to, czego szukasz, jeśli wcześniej znalazł to Twój znajomy. Dzięki usłudze +1 rekomendacje od znajomych pojawiają się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania – dokładnie wtedy, kiedy są nam potrzebne. Miejsce noclegowe polecane przez znajomego, organizacja charytatywna, którą warto wesprzeć – dzięki +1 znajdziesz je bez problemu. Wystarczy zalogować się na konto Google.Aby dodawać +1-ki, należy założyć publiczny profil Google. Można wówczas zobaczyć, kto poleca przepis na ciasto lub kemping nad jeziorem. Profil jest widoczny dla wszystkich. Może go znaleźć każdy, kto zna Twój adres e-mail. Przyznane +1-ki znajdują się na nowej karcie w profilu Google. Kartę +1 można upublicznić lub zachować tylko dla siebie i używać jako listy ulubionych rzeczy w internecie.


Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie internetowej Google +1