Zastanawiasz się jak założyć sklep internetowy z bielizną ? Ten poradnik jest dla Ciebie..


Sprawa wydaje się być prosta. Masz już pomysł i wiesz, że "chcesz założyć sklep internetowy z bielizną", pozornie wydaje się, że to proste zadanie. Warto jednak na samym początku dokładnie zastanowić się nad całym przedsięwzięciem, a w szczególności nad wyborem odpowiedniego oprogramowania sklepu internetowego.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz odpowiadając na częste zapytania „jak otworzyć sklep z bielizną” - przygotowaliśmy kompleksowy poradnik zawierający najważniejsze informacje dotyczące zakładania własnego sklepu internetowego z bielizną.


Podstawowym elementem planowanego sklepu internetowego z bielizną jest stworzenie sklepu w oparciu o indywidualny projekt graficzny wykonany z uwzględnieniem szczegółowych wymagań Klienta i specyfiki sprzedawanego asortymentu. Sukces sprzedaży tego asortymentu polega głównie na jego ciekawej, estetycznej i finezyjnej oprawie graficznej, przygotowanej przez profesjonalnych grafików. Większość kupujących bieliznę w sieci to mężczyźni, którzy są wzrokowcami – dlatego tak istotnym czynnikiem jest odpowiednia szata graficzna sklepu.


Kolejnym ważnym elementem jest zapewnienie przez oprogramowanie sklepu internetowego funkcji skalowania zdjęć z minimalną utratą jakości. Nasz system sklepów internetowych umożliwia prezentowanie produktów oraz zdjęć w galerii produktu z najwyższą możliwą jakością. Eleganckie produkty muszą być bowiem pięknie zaprezentowane, aby przyciągały wzrok, a nasz męski klient nie mógł oprzeć się pokusie kupna pięknie zaprezentowanej bielizny swojej ukochanej.


Samo oprogramowanie sklepu powinno ułatwiać dobieranie elementów garderoby z różnych produktów w ramach oferty. Nie zapominajmy także o tak zwanej sprzedaży uzupełniającej. Możemy w swoim sklepie z bielizną dodać inny asortyment pasujących produktów. Jak np. rajstopy, pończochy, szlafroki.


Sugerujemy również, by nie zapominać o elementach związanych z pozyskiwaniem klientów poprzez bazy wiedzy. Wiele osób poszukuje poradników oraz pomysłów jak ulepszyć sfery życia intymnego, tak przecież związane z elegancką bielizną. Stąd bazy wiedzy i poradniki online zawierające zbiory porad i pomysłów, wydają się być idealnym uzupełnieniem tradycyjnego sklepu internetowego z bielizną.


Nie zapominajmy o fakcie, iż badania wskazują, że ponad 70% kupujących w sieci bieliznę to mężczyźni pragnący zrobić prezent swej ukochanej dlatego pamiętajmy, aby nasza bielizna oprócz pięknej prezentacji w Internecie była pięknie i ozdobnie zapakowana.


Skorzystanie z naszej oferty, która daje Państwu nieograniczone możliwości. W jednym pakiecie otrzymują Państwo sklep internetowy z bielizną w atrakcyjnej szacie graficznej, o szerokiej funkcjonalności i wyposażony we wszystkie niezbędne moduły potrzebne do wygodnej sprzedaży bielizny oraz produktów powiązanych.


Oprogramowanie RedCart jest w pełni przystosowane do prowadzenia sklepu internetowego z bielizną. System sklepów internetowych zawiera wszystkie narzędzia niezbędne przy tego rodzaju działalności.