System magazynowy w sklepach internetowych został zmodyfikowany i jest w trakcie rozbudowy o nowe funkcjonalności. Dzięki temu RedCart.pl staje się uniwersalnym narzędziem, z którego mogą korzystać zarówno mniejsze sklepy internetowe, jak i również duże przedsiębiorstwa opierające sprzedaż o zaawansowaną politykę magazynową.


W związku z wprowadzonymi zmianami zakładka MAGAZYN OPCJI, znajdująca się w trybie edycyjnym produktu, przeniesiona została do sekcji MAGAZYN. Dotychczasowa funkcjonalność modułu pozostała bez zmian. Magazyn opcji uruchamiany jest w trybie edycyjnym produktu po wyborze wartości "tak" przy polu Magazyn opcji. Dotychczasowy sposób konfiguracji magazynu opcji również nie został zmieniony.


Zmiany w systemie magazynowym mają na celu wzrost użyteczności obsługi części administracyjnej sklepu. Wprowadzone rozwiązania są pierwszym etapem zmian, kolejnym krokiem będzie wprowadzenie zaawansowanego typu magazyny wraz z opcją dostaw. O szczegółach poinformujemy Państwa przy okazji wprowadzania nowego typu magazynu.