Miło nam poinformować Państwa, że platforma RedCart wychodząc naprzeciw nowym trendom i oczekiwaniom naszych klientów zintegrowała się z jednym z największych banków, który umożliwia robienie zakupów na raty, Credit Agricole Bank Polska S.A. (dawniej LUKAS Bankiem). Możemy się pochwalić, że jako pierwsi i jedyni oprócz podstawowych form płatności oferujemy Państwu również usługi tego banku.

Dzięki integracji sklepów internetowych RedCart z systemem płatności LUKAS Raty możesz zaoferować swoje produkty większej liczbie Klientów, dla których płatność w ratach realizowanych on-line jest świetną alternatywą wobec innych form płatności.

Przy każdym produkcie objętym kredytowaniem, Klient będzie mógł sprawdzić wysokość raty …

System ratalny lukas
WNIOSEK KREDYTOWY SYSTEMU RATALNEGO LUKAS RATY

… i bez wychodzenia z domu sfinansować zakupy w Twoim sklepie, płacąc za nie w wygodnych ratach.

Klient, chcąc zakupić towar na raty wybiera odpowiednią formę płatności, czyli zakupy na raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. Od razu oblicza wysokość raty, a decyzję kredytową otrzymuje w ciągu 24 godzin. Poprzez integrację RedCart z LUKAS Raty pragniemy przyczynić się do zwiększenia sprzedaży w sklepach naszych klientów. Współpraca z RedCart i Credit Agricole Bank Polska S.A. to same korzyści: zwiększenie obrotu sklepu i liczby klientów, wzrost sprzedaży produktów droższych. Poza tym klient, robiąc zakupy na raty w Internecie może sobie pozwolić na większą ilość produktów, bo dzięki ratom stać go na więcej.

System ratalny lukas
WNIOSEK KREDYTOWY SYSTEMU RATALNEGO LUKAS RATY - KROK 1


Jeśli chodzi o stronę techniczną naszego przedsięwzięcia, to użytkownik naszego systemu wpisuje odpowiedni identyfikator w Panelu Administracyjnym, a opcja Zakupy na raty w Credit Agricole Bank Polska S.A. uruchamia się automatycznie.

LUKAS Raty – To się opłaca!