To już 3 lata od momentu debiutu platformy sklepów internetowych RedCart.pl na polskim rynku. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami sukces projektu stał się faktem. Pozytywne opinie, jakie docierają do nas ze strony Klientów, dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że kierunek rozwoju projektu jest prawidłowy, a przyjęta polityka firmy doskonale wpisuje się w oczekiwania Sprzedawców.


Ostatni rok minął pod znakiem umacniania silnej pozycji wśród firm oferujących oprogramowanie sklepów internetowych, a także obfitował w niezliczone aktualizacje oprogramowania, związane z bezpieczeństwem sklepu oraz bezpośrednio wpływające na zwiększenie sprzedaży i podnoszące komfort pracy Sprzedawców.


Przez ostatnie 12 miesięcy powiększyło się grono naszych Partnerów, oferujących Klientom RedCart usługi e-biznesu na preferencyjnych warunkach. Grupa RedCart zyskuje na sile, a obecność w niej jest gwarancją dodatkowych korzyści dla sklepów internetowych.


W ciągu tego roku udało nam się również wprowadzić nasz produkt na rynki zagraniczne. Na wiosnę 2011 roku RedCart pojawił się na rynku niemieckim. Kilka miesięcy później debiutował projekt RedCart.cz. Oba projekty zbierają znakomite opinie od naszych zagranicznych Partnerów.


Nasze plany na najbliższy rok dotyczą istotnych zmian, zarówno w obszarze technologii, jak i samej oferty RedCart.pl.


Pragniemy gorąco podziękować Państwu za kolejny rok owocnej współpracy. Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla naszych Klientów atrakcyjną promocję oraz pakiet bezpłatnych aktualizacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z Telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 22 82 114 lub poprzez formularz kontaktowy.


Obecnym i przyszłym Klientom RedCart życzymy wielu sukcesów w e-handlu,

Zespół RedCart.pl