Do długiej listy hurtowni zintegrowanych z platformą RedCart dołączyła właśnie hurtownia zabawek i modeli Rekman. Jest to propozycja zarówno dla osób, które zajmują się sprzedażą zabawek i akcesoriów dla dzieci, jak i dla tych, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanej branży, a chcieliby rozpocząć sprzedaż internetową. Integracja z hurtownią to również sprawdzona metoda na poszerzenie posiadanego już asortymentu.

Hurtownia Rekman, istniejąca na rynku już ponad 18 lat, oferuje kilkanaście tysięcy produktów. Są to zabawki znanych światowych producentów, jak Fisher Price, Mattel, Happy Toys, Simba, Zapf. Firma oferuje też puzzle firm Costorland, Ravensburger, Schmidt, Trefl, modele dla kolekcjonerów, gry, figurki, pluszaki, modele dla kolekcjonerów oraz figurki i akcesoria modelarskie. Rekman posiada pełen asortyment zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci, dla chłopców i dziewczynek.

Współpracę z firmą Rekman możemy rozpocząć po aktywacji połączenia z hurtownią po stronie sklepu internetowego RedCart.

Aby zintegrować sklep z hurtownią w pierwszej kolejności należy połączyć wybrane kategorie z hurtowni z kategoriami naszego sklepu, dzięki czemu produkty z hurtowni zostaną odpowiednio przyporządkowane. Potem należy określić wysokość marży i oferta produktowa pobierana jest automatycznie do sklepu internetowego. Codziennie odbywa się automatyczna aktualizacja stanów magazynowych oraz cen producentów w celu zapewnienia aktualności oferty.

W hurtowni Rekman znajdziemy między innymi:
• wysokiej klasy modele samochodowe dla kolekcjonerów
• modele-figurki znanych postaci ze świata filmu, muzyki, czy sportu
• tradycyjne „bączki”, biżuterię dla dziewczynek, samochody budowlane do zabawy w piasku
• samochody, bujaki, traktory, łodzie, zjeżdżalnie
• puzzle w różnych wzorach i rozmiarach
• modele samochodowe polskich załóg rajdowych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą firmy Rekman na stronach hurtowni www.rekman.com.pl

Szczegółowe informacje dotyczące integracji z hurtownią Rekman uzyskają Państwo również u naszych konsultantów: 22 22 82 114.