Kolejny wielki sukces platformy sklepowej RedCart. W dniu wczorajszym przekroczona została liczba 5000 instalacji sklepów internetowych! Spółka w niespełna 12 miesięcy zanotowała wzrost na poziomie 100%. Informacje dotyczące 2500 instalacji sklepów pojawiły się na naszym blogu na początku 2011 roku. Skutecznie realizowana przez spółkę polityka rozwoju miała wpływ na tak imponujący przyrost liczby instalacji sklepów.


Platforma sklepów internetowych RedCart.pl sukcesywnie zwiększa swój zasięg, stając się jednym z kluczowych graczy na polskim rynku e-commerce. Nie bez znaczenia jest również obecność projektu RedCart na rynkach zagranicznych, gdzie stale wzrasta ilość Sprzedawców korzystających z polskiego rozwiązania. Również przyszły rok zapowiada się bardzo obiecująco, na przełomie I i II kwartału planowane jest wprowadzenie do oferty zupełnie nowego produktu.


Liczba ta zwiększy się w najbliższych tygodniach, z uwagi na przejęcie przez RedCart.pl sklepów internetowych działających obecnie pod marką e-Trade Pro.