Serwis KlauzuleNiedozwolone.pl przygotował specjalną promocję dla wszystkich Klientów RedCart.pl, w ramach której przeprowadza darmowy pełny raport regulaminu sklepu internetowego. Zapraszamy Klientów RedCart.pl do skorzystania z propozycji wyszukiwarki KlauzuleNiedozwolone.pl

Wyszukiwarka KlauzuleNiedozwolone.pl sprawdza, czy w treści regulaminu sklepu znajdują się klauzule niedozwolone, opublikowane w rejestrze prowadzonym przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.


Jeżeli w regulaminie znajduje się taka klauzula, to wyszukiwarka wskaże właścicielowi sklepu dokładnie miejsce, w którym się znajduje i poda więcej informacji o każdej wykrytej klauzuli (link do UOKiK, treść i numer klauzuli oraz podobne klauzule).


W interesie sprzedawcy jest usunięcie klauzul niedozwolonych ze swojego regulaminu, ponieważ sprzedawca, który posiada taką klauzulę w swoim regulaminie narusza zbiorowe interesy konsumentów i jest narażony na karę finansową w wysokości max. 10% przychodów za poprzedni rok rozrachunkowy, a także naraża się na wytoczenie powództwa o uznanie takiego postanowienia za niedozwolone przez Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów z czym wiążą się m.in. koszty publikacji wyroku w Monitorze Sądowym i Gospodarczym (ok. 1 500 zł za każdą klauzulę).Instrukcja, jak otrzymać bezpłatnie pełny raport badania regulaminu w serwisie KlauzuleNiedozwolone.pl:


1. wejdź bezpośrednio na stronę wyszukiwarki http://klauzuleniedozwolone.pl/sys/badanie-wstepne.html


2. wklej treść regulaminu sklepu w pole wyszukiwarki i podaj następnie swój adres email, na który otrzymasz wynik badania wstępnego


3. przy dłuższym regulaminie powtórz powyższe 2 czynności kilka razy, ponieważ jednorazowo możesz wkleić max. 7000 znaków czyli ok. 3 stron A4 tekstu


4. jeśli wyszukiwarka wykryje jakąś klauzulę niedozwoloną w regulaminie - zostaniesz o tym poinformowany komunikatem "Uwaga! Wykryto klauzule niedozwolone!" - wtedy napisz email na adres kontakt@klauzuleniedozwolone.pl i podaj w jego treści kod promocyjny "DARMOWY PEŁNY RAPORT REDCART"


5. następnie w ciągu max. 24 godzin otrzymasz pełny raport z badania regulaminu (wskażemy w treści regulaminu klauzulę niedozwoloną z rejestru UOKiK, link do niej na stronie internetowej UOKiK, treść i numer klauzuli oraz podobne klauzule)Jesteśmy przekonani, że przy współpracy z wyszukiwarką KlauzuleNiedozwolone.pl, wszyscy właściciele sklepów internetowych RedCart.pl unikną nieprzyjemnych sytuacji związanych z błędnymi zapisami regulaminów.