Rozpoczyna się własnie okres wzmożonych poszukiwań prezentów walentynkowych. Witryny sklepowe przyciągają Klientów barwnymi dekoracjami i wyszukanymi hasłami reklamowymi. Trend ten nie omija także e-handlu. Sklepy internetowe przygotowują się już do zwiększonej sprzedaży i szukają sposobów na wyróźnienie swojej strony. Właśnie z tej okazji dla naszych stałych oraz przyszłych Klientów przygotowaliśmy specjalną Walentynkową promocję, w ramach której obniżamy cenę sklepu oraz indywidualnych kreacji graficznych o 20%!


Spraw, aby Klienci wybrali właśnie Twój sklep internetowy. Postaw na indywidualną grafikę sklepu, zamów indywidualną kreację graficzną, dowolny szablon, baner lub inny element graficzny i skorzystaj z rabatu 20%.


Jak skorzystać z promocji? To proste!

Wystarczy, że aktywujesz lub przedłużysz licencję sklepu na okres min. 12 miesięcy albo zamówisz indywidualną kreację graficzną do 14 lutego 2012, a otrzymasz od nas zniżkę w wysokości 20%Jeśli nie masz jeszcze sklepu internetowego w RedCart.pl zapraszamy do założenia konta poprzez stronę z formularzem rejestracyjnym. Aktywacji należy dokonać po stronie Panelu Administracyjnego postępujac zgodnie ze wskazówkami.


Przypominamy, oferta ważna jest tylko do 14 lutego 2012.