Z okazji dzisiejszego święta przygotowaliśmy dla naszych Klientów słodką niespodziankę w postaci 100 kuponów rabatowych o wartości 30% każdy, do wykorzystania na miesięczną opłatę za sklep internetowy! To doskonała okazja na obniżenie kosztów prowadzenia e-biznesu bez konieczności rezygnowania z funkcjonalności oprogramowania! Tym samym oferta RedCart staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, a niska opłata miesięczna sprawia, że własny sklep internetowy może prowadzić teraz każdy z Was.


Jak skorzystać z promocji? To proste!

Wystarczy, że w dniu 16 lutego 2012 aktywujesz lub przedłużysz licencję sklepu na okres min. 12 miesięcy, a otrzymasz od nas specjalny kupon rabatowy z kodem, dzięki któremu naliczony zostanie rabat w wysokości 30%!
Zamówienia przyjmowane będą poprzez system zgłoszeń elektronicznych dostępny w Panelu Administracyjnym sklepu. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz kod uprawniający do zniżki.


Jeśli nie masz jeszcze sklepu internetowego w RedCart.pl zapraszamy do założenia konta poprzez stronę z formularzem rejestracyjnym. Aktywacji należy dokonać po stronie Panelu Administracyjnego postępując zgodnie ze wskazówkami.


Szczegółowe informacje dotyczące promocji można uzyskać dzwoniąc pod nr 22 22 82 114 lub 693-866-062 lub wysyłając do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy


Przypominamy, zamówienia można składać tylko 16 lutego 2012. Przygotowaliśmy 100 kuponów rabatowych!