Z przyjemnością informujemy, że ofertę naszych dotychczasowych Partnerów poszerzyło 5 kolejnych hurtowni. Poniżej lista nowych Partnerów, szczegółowa specyfikacja wraz z opisem asortymentu poszczególnych firm jest w trakcie przygotowywania.


Integracja z hurtowniami to bardzo popularna usługa w ofercie RedCart, która daje nieograniczone możliwości sprzedaży produktów bez konieczności ich magazynowania. Opcja skierowana jest przede wszystkich do Sprzedawców ceniących czas oraz wygodę, a ponadto pozwala zaoszczędzić tysiące złotych. Dzięki nowej usłudze możesz w prosty sposób poszerzyć ofertę e-sklepu o nowe pozycje lub bardzo szybko otworzyć własny sklep internetowy, korzystając z produktów udostępnianych przez wiodące hurtownie z różnych branż.

Integracja z hurtownią softlinecollection integracja z hurtownią SOFT LINE COLLECTION (softlinecollection.pl) (bielizna)
Integracja z hurtownią hama integracja z hurtownią HAMA (hama.pl) (elektronika)
Integracja z hurtownią mip integracja z hurtownią MIP (baby.mip.bz) (elektronika, audio)
Integracja z hurtownią pixmania integracja z hurtownią PIXMANIA (pixmania-pro.com) (elektronika)


Obecnie masz do dyspozycji kilkudziesięciu Partnerów z różnych branż, oferujących w sumie kilkaset tysięcy gotowych produktów. Aktualna lista Partnerów dostępna jest na stronie Integracje z hurtowniami