Z nieskrywaną przyjemnością informujemy Państwa o kolejnym sukcesie platformy RedCart. W dniu wczorajszym odnotowaliśmy 6000 instalacji sklepów internetowych na naszym oprogramowaniu! Zainteresowanie proponowanym przez RedCart.pl rozwiązaniem potwierdza wysokie zaufanie do naszego produktu. Każdego dnia powstają nowe sklepy internetowe, które zgodnie z najnowszymi trendami otwierają się na możliwości, jakie oferuje e-handel.


Nieustające zainteresowanie sklepami RedCart to wynik polityki firmy, która od samego początku ukierunkowana była na zadowolenie Klienta. Dziękujemy Państwu za zaufanie jakim obdarzacie nas każdego dnia, to właśnie dla Was codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom! 6000 instalacji świadczy o tym, że RedCart.pl już na stałe uplasował się w czołówce platform sklepów internetowych. Konkurencyjne ceny, bezlik funkcjonalności oraz nieustanny rozwój to nasze atuty, dzięki którym cieszymy się nie tylko Państwa zainteresowaniem, ale i lojalnością!


Odważne posunięcie, jakim było wkroczenie RedCart na rynki zagraniczne również przyczyniło się do dzisiejszego sukcesu. Naszym celem zawsze była i jest kompleksowość usług oferowana Klientom.


Mając na uwadze potrzeby zmieniającego się rynku e-commerce, wyposażamy naszych Klientów w niezawodne narzędzie, które niewątpliwie umożliwi osiągnąć świetne wyniki na płaszczyźnie handlu internetowego. Odpowiedzią na starania całego zespołu RedCart.pl jest właśnie ten sukces!


Raz jeszcze dziękujemy właśnie Wam, za to, że dokonujecie najlepszego z możliwych wyborów!

Zespół RedCart