Skorzystaj z wiosennej promocji i załóż sklep w jednej z wiodących platform sklepów internetowych. Teraz możesz prowadzić swój sklep internetowy znacznie taniej! Zachęcamy do skorzystania z 20 % rabatu  na roczną opłatę za sklep internetowy. Od teraz prowadzenie własnego e-biznesu będzie nie tylko tańsze, lecz również bardziej przyjemne! Zapomnij o comiesięcznych rachunkach i pozwól sobie skupić się jedynie na sprzedaży i promocji Twojego sklepu.


Jest to również idealna okazja by wkroczyć na rynek e-handlu! Jeśli nie masz jeszcze sklepu internetowego, załóż bezpłatne konto jeszcze dziś korzystając z formularza rejestracyjnego. Promocja obejmuje naszych obecnych, jak i nowych klientów!


WAŻNE: Promocja ważna jest tylko do 31 marca 2012.


Szczegółowe informacje dotyczące promocji można uzyskać dzwoniąc pod nr 22 22 82 114 lub 607-52-13-14 lub wysyłając do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy.


Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z prowadzeniem sklepu internetowego?
Nie musisz się martwić! Nasi specjaliści pomogą Ci przy uruchomieniu i konfiguracji sklepu. Obsługa Panelu Administracyjnego sklepu jest intuicyjna i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania możesz w każdej chwili kontaktować się z nami telefonicznie pod numer telefonu 22 22 82 114 lub 607-52-13-14, a także poprzez formularz kontaktowy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.