Wychodzimy naprzeciw wszystkim tym, którzy są zainteresowani poszerzeniem swojej oferty o kompleksowe rozwiązanie sklepu internetowego RedCart.pl!


Do programu partnerskiego zapraszamy wszystkie firmy, których działania skupiają się na szeroko rozumianym rynku e-commerce. Współpraca oparta na takiej zasadzie niesie obustronne korzyści i pozwala na poszerzenie zakresu Państwa usług.


Profil firmy partnerskiej może być różny, a warunki współpracy uzgadniane są w zależności od jej rodzaju oraz intensywności. Zapewnimy Państwu odpowiednią prowizję od każdego sprzedanego oprogramowania lub zaproponujemy inny korzystny sposób rozliczania. Do współpracy zapraszamy zarówno hurtownie, firmy oferujące wdrożenia sklepów internetowych, freelancerów (grafików, programistów, managerów), jak i wszystkich tych, których praca może oprzeć się o naszą ofertę. Być może jesteś kimś, kto po prostu ma pomysł na owocną współpracę na innej płaszczyźnie, niż wymienione powyżej? Bez obaw zgłoś się do nas i przedstaw swój pomysł – wszystkie propozycje mają potencjał, który wspólnie możemy odkryć! Od teraz brak własnego rozwiązania do prowadzenia e-biznesu nie stanowi najmniejszego problemu!


Reasumując, program partnerski niesie za sobą wiele korzyści. Wzajemne wsparcie to zawsze ewidentny wzrost zainteresowania zarówno Państwa, jak i naszymi usługami. Partnerstwo z RedCart.pl zwiększy możliwości oraz podniesie prestiż Państwa Firmy, co w efekcie końcowym przyniesie zasłużone profity. Zapewniamy, że wśród naszych wspólników znajdą się jedynie rzetelni przedsiębiorcy, których oferta jest w pełni profesjonalna  – dołączenie do tej grupy to czysta przyjemność! Nie zwlekaj i już dzisiaj wyślij zapytanie dotyczące współpracy – to może być najlepsza decyzja w Twoim...biznesie.