Sklep internetowy podlega prawom marketingowym, być może w jeszcze większym stopniu niż sklep stacjonarny. Gdy odwiedza nas Klient nie możemy go przywitać szczerym uśmiechem. Cóż zatem zrobić by w ciągu kilku sekund zachęcić Internautę do pozostania właśnie na naszej witrynie?


Każdy potencjalny Klient nie czuje się zobowiązany odwiedzając stronę e-sklepu. Bez żadnych konsekwencji może z niej wyjść, nie musi nawet mówić „do widzenia”. Żyjemy w kulturze wizualnej, co oznacza, że pośród wszystkich zmysłów najważniejszym jest zmysł wzroku Konsumenta. Celem sprzedawcy powinna być odpowiednio zachęcająca wizualizacja jego oferty. Pomysłowość sprzedawcy ma swoje odzwierciedlenie w liczebności wejść na stronę danego sklepu internetowego. Z kolei liczba wejść przekłada się na ilość zakupionych towarów, czy też oferowanych przez nas usług.


Każdy z Klientów RedCart.pl ma możliwość korzystania z gotowych szablonów dostępnych w ramach abonamentu. Takie rozwiązanie jest zupełnie wystarczające na okres testowy, warto jednak zadać sobie pytanie: „Czy chcę aby mój aktywny sklep wyglądał jak setki pozostałych? Czy mogę ryzykować, że Klient pomyli mnie z innym sprzedawcą?” Na to pytanie każdy z Was odpowie sobie sam, jednak efekty wdrożenia indywidualnej szaty widoczne są niemal od razu!


Indywidualna grafika okazuje się kluczem do sukcesu dla e-biznesu. Istnieje niezliczona ilość produktów, które można sprzedawać przez Internet. Część z nich wymaga po prostu rzetelnej prezentacji i klarownego opisu. Wówczas powinniśmy skupić się na jasności przekazu, przejrzystości strony i łatwym dostępie do istotnych dla Klienta informacji. Tu z pakiety BASIC lub STANDARD doskonale spełniają swą rolę. Z drugiej strony istnieje gro produktów, których odpowiednia prezentacja stanowi najważniejszy czynnik w ich sprzedaży. Elementy wystroju mieszkania, konfekcja, bielizna, ekskluzywne kosmetyki, biżuteria czy chociażby produkty spożywcze – oto jedynie kilka przykładów rzeczy, które kupujemy głównie wzrokiem! Wówczas kompleksowa i konsekwentnie zaprojektowana strona w pakietach  PREMIUM i ENTERPRISE usatysfakcjonuje zarówno nas, jak i naszych Klientów. Dopełnieniem oferty jest pakiet CORPORATE szyty na miarę Twojego biznesu. W tej wersji każdy, nawet najmniejszy element zostanie przemyślany i dopasowany do Twoich wymogów. Zawiera on w sobie wszystkie, nawet najmniejsze elementy wpływające na spójny wizerunek marki, którą budujesz!


Indywidualna szata graficzna
wyróżnia najlepszych! Dlatego też jest elementem wzbudzającym nie tylko zainteresowanie, ale i zaufanie Internautów. Statystycznie to właśnie „indywidualiści” generują  największy obrót sklepów!


Na przedstawienie projektu nowej odsłony Twojego sklepu potrzebujemy jedynie 10 dni roboczych. Prace opieramy na wytycznych, które otrzymujemy od Państwa w ramach procesu zamawiania usługi graficznej. Nie narzucamy limitu poprawek, pozostajemy otwarci na Państwa sugestie, gdyż naszym celem jest Wasz sukces


Jeśli nie masz pomysłu na kreację graficzną sklepu skorzystaj z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów od kreowania wizerunku, którzy całkowicie bezpłatne dopasują odpowiednią szatę graficzną do specyfiki Twojego sklepu oraz branży w jakiej będzie działał.


Szczegółowe informacje na temat pakietów graficznych uzyskasz u naszych konsultantów, dzwoniąc pod nr tel. 22 22 82 114 lub 693-866-062.