Dobrze wiemy, jak ważny jest wygląd Twojego sklepu. Dlatego każdy projekt graficzny traktujemy bardzo indywidualnie.

W oparciu o najnowsze trendy tworzymy dla naszych klientów indywidualne projekty graficzne, dostosowane do ich wymagań oraz specyfiki sklepu. Dzielimy się wiedzą na temat gustów i preferencji klientów poszczególnych sklepów z różnych branż.

Tę wiedzę wykorzystujemy przy projektowaniu grafiki. Chcemy, aby Twój sklep wyróżniał się na tle konkurencji i był rozpoznawalny wśród Klientów.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY GRAFICZNE

Oprogramowanie sklepuy internetowego

Zapraszamy do skorzystania z naszych promocyjnych pakietów graficznych KREACJA GRAFICZNA SKLEPU, który obejmuje indywidualną szatę graficzną sklepu, szablon aukcji Allegro wraz ze stroną "o mnie" oraz unikalny logotyp. Dzięki temu wizerunek Twojego sklepu będzie profesjonalny i rozpoznawalny. Nasi graficy postarają się, aby Twój sklep internetowy wyróżniał się na tle konkurencji.

Ponadto pakiet 4 PORY ROKU zawierający 4 projekcje, z charakterystycznymi na każdą porę roku elementami: wiosna, lato, jesień i zima.

Szczegółowe informacje na temat promocyjnych pakietów graficznych znajdziesz w naszym cenniku. Zapraszamy również do kontaktu z naszymi konsultanci pod nr tel. 22 22 82 114 lub 607-52-13-14.