W sklepach internetowych RedCart.pl dodana została opcja, która umożliwia dodawanie komentarzy z serwisu Facebook. Opcja zwiększa wiarygodność sklepu i jest bardzo dobrym narzędziem marketingowym, które wykorzystuje zalety Social Media.


Facebook to serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji, będących własnością Facebook, Inc. z siedzibą w Menlo Park. W grudniu 2011 roku liczba użytkowników na całym świecie wynosiła ponad 845 mln, a co miesiąc wgrywany jest ponad 1 mld zdjęć oraz 10 mln filmów (źródło: wikipedia)


W celu skorzystania z nowej funkcjonalności należy włączyć obsługę komentarzy. Proszę zaznaczyć opcję "Wyświetlaj recenzje i oceny produktów", która dostępna jest w module KOMENTARZE w zakładce PRODUKTY I KATEGORIE, po wciśnięciu przycisku KONFIGURACJA.


Gdy komentarze będą już włączone, w tym samym miejscu należy wybrać opcję: Korzystaj z komentarzy Facebook. Poniżej znajduję się również pole, w którym można wpisać identyfikator użytkownika/ów Facebook, którzy będą mieli możliwość moderacji dodawanych komentarzy.


Komentarze z serwisu Facebook wyświetlają się na karcie produktu.


Przykład działania:

http://demo.redcart.pl/p/11/34/telefon-komorkowy-apple-iphone-3g-8gb-telefony-komorkowe-telefony-i-akcesoria.html, zakładka Opinie klientów.