Na wstępnie pragniemy podziękować za wszelkie propozycje i sugestie dotyczące nowych funkcjonalności, jakie docierają do nas w ostatnich tygodniach. To dla nas niezwykle ważne, że rozwój oprogramowania sklepu pokrywa się z potrzebami Klientów. Dzięki temu sklep internetowy RedCart staje się bardziej użyteczny, a automatyzacja pewnych procesów pozwala zaoszczędzić cenny czas. Zmiany w oprogramowaniu sklepu mają na celu również zapewnienie wysokiego komfortu pracy.


W dniu dzisiejszym wprowadzona została dodatkowa funkcjonalność, polegająca na wysłaniu wiadomości e-mail do klienta, po jego uprzednim zapisaniu się do newslettera. W przypadku, gdy klient założy konto i wyrazi zgodę na otrzymywanie newslettera lub doda swój adres e-mail poprzez stronę, możliwe jest natychmiastowe wysłanie wiadomości e-mail na wskazany adres. Opcję należy włączyć w Panelu Administracyjnym sklepu w zakładce USTAWIENIA - KOMPONENTY - NEWSLETTER - Wyślij wiadomość po zapisaniu się do newslettera.


Szablon wiadomości, na podstawie którego wysyłany jest e-mail, znajduję się w zakładce WYGLĄD SKLEPU - SZABLONY WIADOMOŚCI.


Zapraszamy Klientów RedCart do aktywnego uczestniczenia w dyskusjach dotyczących nowych rozwiązań.