Firma Lucky Star Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1995r. i jest importerem oraz autoryzowanym dystrybutorem ogumienia do wszystkich typów pojazdów, a także części i akcesoriów do quadów, motocykli, samochodów 4x4 (off-road).
Główny kierunek naszej działalności to dystrybucja opon. W naszej ofercie znajdują się opony takich firm jak:


- MAXXIS
- to 10-ty producent opon na świecie. Maxxis zatrudnia ok. 170 tysięcy pracowników, posiada 3 fabryki, własne centra badawczo-rozwojowe w USA i Europie i produkuje ok. miliona opon dziennie. MAXXIS to 100% jakości, 100% obsługi, 100% zaufania! Firma znana jest z wysokiej jakości swoich produktów. Nasza oferta obejmuje opony do samochodów dostawczych, osobowych, ciężarowych, terenowych 4x4 i SUV, autobusów, motocykli, skuterów, quadów sportowych i przeprawowych oraz gokartów.
- DURO - to multinarodowy koncern produkujący opony klasy ekonomicznej wyższej do praktycznie wszystkich typów pojazdów. Opony produkowane są przy użyciu sprawdzonych technologii z użyciem najwyższej jakości materiałów. Firma posiada fabryki w kilku krajach świata. Oferujemy opony DURO do samochodów, do quadów sportowych i przeprawowych, motocykli, skuterów, go-kartów, wózków widłowych i rowerów.


- ITP
- jest światowym liderem rynku pierwszej wymiany do quadów w zakresie opon i felg. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie i wykorzystuje w produkcji najnowsze technologie. W naszej ofercie znajdują się opony i felgi do quadów tego renomowanego producenta.


- LINSWOOD
  - to zaprojektowane na Tajwanie bardzo atrakcyjne cenowo, nowoczesne opony skuterowe, quadowe, gokartowe oraz moussy do opon. Produkty Linswood charakteryzują się dopracowaniem, solidnością i bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.W zakresie akcesoriów i wyposażenia oferujemy w bezpośredniej dystrybucji:


COMEUP
– światowej klasy wyciągarki do quadów i samochodów terenowych,


Carlisle
 - najwyższej jakości pask napędowe i osłony przegubów do quadów, skuterów śnieżnych i skuterów wodnych,


Cross Pro
– uznane na rynku, wysokiej trwałości dystanse, nerf bary, osłony amortyzatorów, bumpery do quadów,


Datex
– wyjątkowo atrakcyjne gogle quadowe i motocrossowe, kaski, odzież i atestowane ochraniacze,


EPI
- przeguby, łożyska, zestawy naprawcze do quadów,


Kimpex
– kanadyjskie kufry, bumpery i owiewki oraz pługi do quadów i skuterów śnieżnych,


Maxima Racing Oils
– amerykańskie najwyższej jakości uznane na świecie wyścigowe oleje, chemia do quadów i motocykli oraz skuterów śnieżnych i wodnych


MSR
– wygodna odzież quadowa i motocyklowa,


Powermadd
- osłony dłoni do quada i motocykla,


Protaper
– najwyższej jakości kierownice, zębatki i  manetki do quadów i motocykli,


Dynavolt
– akumulatory do quadów, motocykli i skuterów,


TBR (Two Brothers Racing)
– najwyższej jakości wyścigowe układy wydechowe do quadów i motocykli,


Cycle Country
–nowoczesne pługi do quadów.Staramy się stale poszerzać naszą ofertę o nowe marki i produkty, tak aby zawsze sprostać aktualnym oczekiwaniom rynku.Lucky Star Polska Sp. z o.o.

90-619 Łódź, ul Pogonowskiego 56/58

tel. +48 666 33 44 80 

e-mail: admin@nowegumy.pl

www.nowegumy.pl


ZAPRASZAMY do współpracy!