Uprzejmie informujemy, ze z dniem 4 września 2012 serwis aukcyjny Allegro zapowiada zmianę układu kategorii. Dotychczasowa lista kategorii zastąpiona zostanie krótsza listą działów.


Zmiana wprowadzana przez Allegro oznaczać będzie sporo dodatkowej pracy po stronie właścicieli sklepów internetowych i wprowadza niemałe zamieszanie w prowadzonej przez Państwa sprzedaży internetowej. Zmiana identyfikatorów kategorii głównych oznaczać może utratę wystawionych aukcji wraz z przypisanymi do nich parametrami, brak możliwości wznowienia aukcji oraz przerwę w ciągłości sprzedaży za pośrednictwem serwisu aukcyjnego.


Niestety nie jesteśmy w stanie pomóc i zareagować na wprowadzane zmiany w sposób automatyczny. Wynika to z faktu braku informacji o numerach ID nowych kategorii. Niestety serwis aukcyjny Allegro nie podaje takich danych. W związku z powyższym prosimy nie kierować do nas zgłoszeń dotyczących problemów z wystawianiem aukcji. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że jesteśmy do dyspozycji w przypadku pytań dotyczących nowych ustawień.


Szczegółowe informacje wraz z komunikatem dostępne są na stronach serwisu aukcyjnego Allegro.