Wyobraź sobie sklep internetowy, który sprzedaje za Ciebie! Wyobraź sobie sklep, który dostosowuje się do potrzeb Twoich Klientów i sam dobiera produkty tworząc odpowiedni profil Klienta! To prawdziwa rewolucja w branży e-commerce.

Platforma RedCart.pl jako jedna z pierwszych na świecie wdraża obecnie tak zaawansowany system sklepów internetowych oparty na sieciach neuronowych. Właśnie zakończony został kolejny etap prac związanych z wprowadzeniem nowego rozwiązania. Efekt kilkunastomiesięcznych prac widoczny będzie w sklepach RedCart już za kilka tygodni.

Branża e-commerce wciąż się rozwija i zmienia dostosowując do trendów obecnych na rynku. Standardem stało się stosowanie różnych narzędzi marketingowych i rozwiązań, które mają powodować wzrost sprzedaży w sklepie. Platforma sklepów internetowych RedCart idzie o krok dalej dając możliwość korzystania z oprogramowania, które jako jedyne na rynku działa w oparciu o sieci neuronowe.

Sieci neuronowe stanowią doskonałe narzędzie do kreowania różnych systemów, w tym systemów informatycznych takich jak oprogramowanie sklepu internetowego. Dzięki temu można aktywnie wspierać sprzedaż w sklepie, ponieważ na podstawie analizy ruchów klienta w sklepie oprogramowanie uczy się i pokazuje klientowi te produkty, którymi jest zainteresowany. System sam przebuduje sklep w ten sposób, aby dopasował się do potrzeb klienta.Jest to kompletna rewolucja w dziedzinie e-handlu! Oprogramowanie RedCart jako jedyne na rynku może w ten sposób wspierać sprzedaż w sklepach internetowych.

Oprogramowanie sklepu internetowegoNasza nowa wersja sklepów internetowych RedCart powstała przy udziale Sprzedawców. Przy projektowaniu poszczególnych modułów sklepu korzystano z ich doświadczenia, dzięki czemu powstał produkt doskonały pod względem funkcjonalnym. Wszystkie zmiany i udogodnienia, które RedCart wprowadza do swojego oprogramowania mają za zadanie nie tylko poprawę funkcjonalności sklepu, ale również zwiększenie atrakcyjności oferty sklepu dla potencjalnych klientów, skrócenie czasu poszukiwania produktów oraz lepsze wyeksponowanie asortymentu. Dzięki zastosowaniu po raz pierwszy w sklepie internetowym sieci neuronowych Sprzedawca otrzymuje olbrzymie wsparcie przy sprzedaży produktów poprzez sklep internetowy.

Zapraszamy już dzisiaj do założenia sklepu internetowego. Dzięki temu będzie możliwość wcześniejszego przetestowania nowego rozwiązania. Wprowadzając nowe rozwiązanie platformy sklepów internetowych RedCart wyznacza nowe standardy i umacnia swoją pozycję na rynku sklepów internetowych.