Pojawiła się możliwość automatycznej integracji z firmą kurierską GLS. Odtąd nie musisz tracić czasu na przygotowywanie druków związanych z nadawaniem paczek!

General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. (GLS Poland) działa na polskim rynku od roku 1998. Firma świadczy usługi przewozu paczek oraz związane z nimi usługi dodatkowe. Powstała pod nazwą Szybka Paczka jako przedsiębiorstwo-córka dobrze znanej w Polsce Grupy Raben. W maju 2004 r. dokonano zmiany nazwy na General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., a w styczniu 2005 r. firma GLS B.V. została wyłącznym udziałowcem firmy.

„Lider jakości w Polsce” Tak brzmi zasada i filozofia firmy GLS Poland. Oznacza to solidną usługę przewozu paczek na terenie Polski oraz w 36 krajach Europy, stałe śledzenie drogi przesyłki, niskie notowania szkód, zachowanie odpowiedniej relacji cen i usług, jak również działanie w trosce o dobro klienta. GLS Poland jest obecnie jedną z trzech największych firm polskich sektora prywatnego zajmujących się przewozem paczek w obrocie krajowym i międzynarodowym.

Jak skorzystać z usług firmy GLS?
Integracja z firmą kurierską GLS polega na wyeksportowaniu odpowiedniego pliku z systemu RedCart i zaimportowaniu go do Aplikacji Druku Etykiet (ADE), programu dostępnego pod adresem: www.ade1.gls-poland.com. W pierwszej kolejności należy podpisać stosowną umowę z firmą i ustalić ogólne warunki współpracy. Dzięki temu będzie można generować zamówienia ze sklepu bezpośrednio do programu firmy GLS.

Kolejnym krokiem jest włączenie eksportu i konfiguracja usługi w Panelu Administracyjnym sklepu.

Integracja z firmą kurierską GLS pozwoli na automatyczne generowanie druków, dzięki czemu zaoszczędzony zostanie cenny czas, a wysyłka produktów zostanie w pełni zautomatyzowana. Mamy nadzieję, że wprowadzane przez nas funkcjonalności wpłyną na zwiększenie satysfakcji ze współpracy z nami.

W najbliższym czasie planowane są kolejne integracje z firmami kurierskimi.