Program Wiarygodne Opinie to system gromadzenia i kontrolowania wartościowych opinii i ocen, wystawianych przez klientów po dokonaniu zakupu w sklepie internetowym. Jeśli przywiązujesz wagę do opinii na temat swojego sklepu i chcesz wzbudzać większe zaufanie wśród potencjalnych klientów, to ten Program jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.


Udział w Programie pozwala na podniesienie wiarygodności Twojego sklepu wśród użytkowników, kupujących online. W Programie może uczestniczyć każdy sklep, który współpracuje z Okazje.info.


Przystępując do Programu, sklep internetowy otrzyma specjalne oznaczenie na listingach oraz na stronie sklepu, co pozwoli wyróżnić go na tle konkurentów.


Jak działa Program Wiarygodne Opinie?

- Każdy klient, składający zamówienie w sklepie internetowym objętym Programem Wiarygodne Opinie, otrzyma na swój adres poczty elektronicznej unikalną, przypisaną konkretnemu zamówieniu ankietę, dzięki której będzie mógł wyrazić opinię i ocenić sklep.

- Jedynie opinie przesłane za pomocą takiej ankiety biorą udział w Programie i są uznawane za wiarygodne.

- Zarówno ocena, jak i opinia będą pomocne dla użytkowników wybierających sklep, w którym dokonają zakupu.

- Gwarantujemy, że Wiarygodne Opinie pochodzą od rzeczywistych klientów, którzy zakupili produkt w sklepie uczestniczącym w Programie.

Najważniejsze Korzyści z przystąpienia do Programu:

- Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

- Zdobywasz opinie od realnych klientów, którzy dokonali zakupu w Twoim sklepie.

- Twoje oferty na listingach wyróżniają się wśród ofert konkurencji.

- Masz szansę otrzymać prestiżowy Certyfikat “Polecany Przez Klientów”

- Zwiększając zaufanie klientów, poprawiasz jakość ruchu kierowanego do Twojego sklepu

- Stajesz się bardziej wiarygodnym Sprzedawcą w oczach nowych klientów

-Zyskujesz dostęp do Centrum Komunikacji innowacyjnego narzędzia do kontaktu z Twoimi klientami

- Wzmacniasz kontrolę nad uzyskiwanymi ocenami i opiniami

- Zyskujesz nowe, skuteczne narzędzie promocyjneCertyfikat - Polecany Przez Klientów

Certyfikat Polecany Przez Klientów to specjalne wyróżnienie przyznawane sklepom, świadczącym usługi na najwyższym poziomie.Potwierdza on wiarygodność Sprzedawcy i zachęca nowych klientów do zakupów w Twoim sklepie, dając gwarancję rzetelnej obsługi.


Certyfikat Polecany Przez Klientów przysługuje sklepom, które utrzymują wysoką średnią ocen kupujących oraz odpowiednią ilość opinii, napływających w ramach Programu Wiarygodne Opinie. Jeśli spełnisz wyżej wymienione warunki, prestiżowe odznaczenie będzie wyświetlane m.in.:

- na stronie sklepu

- na listingach - przy ofertach Twojego sklepu

- w WidgecieCentrum Komunikacji

Z uwagi na brak bezpośredniego kontaktu ze Sprzedawcą w sieci, klienci sklepów internetowych coraz bardziej doceniają możliwość wielopoziomowej komunikacji z Twoim sklepem.Jest ona istotna zarówno przed podjęciem decyzji zakupowej, w trakcie realizacji zamówienia, jak również po dokonaniu zakupu.


Centrum Komunikacji to innowacyjne narzędzie, stworzone z myślą o skutecznej komunikacji posprzedażowej. Umożliwia rozwiązywanie ewentualnych nieporozumień na linii sklep-kupujący, a także ułatwia zarządzanie relacją z klientem. Nowoczesne Centrum Komunikacji pozwali Ci zadbać o każdy szczegół obsługi, wpływając pozytywnie na wizerunek Twojego sklepu.Widget

Dzięki specjalnie przygotowanemu Widgetowi, masz możliwość zaprezentowania opinii i ocen, uzyskanych przez Twój sklep w Programie Wiarygodne Opinie. Prezentowany w Widgecie Certyfikat - Polecany Przez Kupujących wzmocni Twoją wiarygodność i pozytywnie wpłynie na wizerunek sklepu w oczach potencjalnych i obecnych klientów.


Za pośrednictwem intuicyjnego Konfiguratora możesz w prosty i przystępny sposób z poziomu Panelu Sprzedawcy stworzyć unikalny Widget, dopasowany do Twojej wizji oraz potrzeb strony sklepu.Dzięki Konfiguratorowi sam możesz zdecydować czy Widget umieszczony na stronie Twojego sklepu będzie statyczny czy dynamiczny, nadać mu optymalny rozmiar, a także dowolnie dostosować jego zawartość - zaczynając od przykładowych opinii, a kończąc na szczegółowych ocenach.