Od dziś, wszyscy Sprzedawcy w RedCart, którzy myślą o integracji sklepu internetowego z ofertą hurtowni galanterii skórzanej, mogą łatwo tego dokonać podejmując współpracę z bagExpress.pl. Nowa integracja z hurtownią w ofercie RedCart.pl, to nowe produkty  i nowe możliwości, by uatrakcyjnić ofertę Twojego e-biznesu oraz sposób na dotarcie do szerszego grona klientów. 


Wymiana danych jest w pełni zautomatyzowana, ponieważ hurtownia bagExpress.pl posiada gotową integracje z oprogramowaniem RedCart. Aby sprzedawać produkty bagExpress.pl wystarczy nawiązać wspópracę i podpisać z hurtownią umowę. Po dopełnieniu formalności w panelu administracyjnym RedCart będzie możliowść importowania wybranych grup produktów.
Hurtownia bagExpress.pl, podobnie jak konsultanci RedCart.pl jest gotowa zaoferować wszelką pomoc przy integracji sklepu ze stanami magazynowymi. Hurtownia udostępnia pliki gotowe do importu w dowolnym formacie (XML, XLS, CSV, SQL, YAML), przy użyciu różnych protokołów wymiany danych (http, ftp).


Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 607108780 lub przesyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy..