Od samego początku naszej działalności jasno wyznaczyliśmy sobie cel, a jest nim dostarczanie Klientom nowoczesnych rozwiązań z zakresu handlu internetowego, ułatwiających obsługę procesów sprzedażowych w sklepie. Nie ukrywamy, że na początku nie ustrzegliśmy się problemów i potknięć, jednak dzięki ciężkiej pracy i determinacji, udało nam się pokonać wszelkie przeciwności.

W ciągu 2 letniej obecności na rynku zdobyliśmy mocną pozycję wśród firm oferujących oprogramowanie sklepów internetowych. W tym czasie zaufało nam ponad 2100 Sprzedawców, powierzając tym samym swój biznes internetowy. Świadomość zaufania, jakim obdarzacie naszą firmą jeszcze bardziej mobilizuje zarząd oraz pracowników do pracy zarówno w zakresie rozwoju oprogramowania, ale także w sferze budowania relacji partnerskich i obsługi Klienta.

Spółka ETK, stojąca za sukcesem platformy sklepów internetowych RedCart, planuje na najbliższe lata dalsze inwestycje, aby dzięki temu nadal intensywnie rozwijać oprogramowanie, mając na uwadze przede wszystkim oczekiwania jego Użytkowników. Stałe podążanie za zmieniającymi się trendami w branży e-commerce, jak i również dynamiczny rozwój projektu stanowi gwarancję wyboru odpowiedniego Partnera biznesowego.

Pragniemy gorąco podziękować Państwu za te dwa wspólne lata współpracy. Nasze plany na najbliższe lata są ściśle określone, chcemy stać się liderem na rynku oprogramowania sklepów internetowych. Wierzymy, że wspólnie z Państwem uda nam się osiągnąć sukces.

Życzymy wielu sukcesów w handlu internetowym,
Zespół RedCart.pl