Przy integracji z hurtowniami dodane zostały nowe narzędzia umożliwiające ustawienie minimalnej ilości sztuk produktu w hurtowni, po przekroczeniu której produkt pojawi się w ofercie.


Przykładowo: wartość 5 - oznacza, że w hurtowni musi być co najmniej 5 sztuk danego towaru, aby po jego pobraniu towar wyświetlił się w sklepie internetowym. W przypadku, gdy liczba sztuk w hurtowni będzie mniejsza niż ustawiona wartość 5, wówczas liczba sztuk danego produktu, która nie spełni tego warunku zostanie wyzerowana przez co produkt nie wyświetli się w sklepie.


Np. Produkt X w hurtowni dostępny jest w ilości 4 sztuk. W takim przypadku zostanie on pobrany do sklepu z ilością 0 sztuk, co spowoduję nie wyświetlenie produktu w sklepie.

Drugi przykład: Produkt Y w hurtowni dostępny jest w ilości 6 sztuk. W takim przypadku zostanie on pobrany do sklepu z ilością 6 sztuk i będzie dostępny w ofercie sklepu internetowego.


---


Nowością jest również możliwość sortowania utworzonych statusów do zamówień.

W module ZAMÓWIENIA - STATUSY ZAMÓWIEŃ Statusy wyświetlane są w module ZAMÓWIENIA wg ustalonej kolejności. 


Lista statusów dostępna jest z poziomu filtra zamówień (Wykonaj polecenie: zmień status zamówienia) oraz poprzez edycję wybranego zamówienia (zakładka Historia zamówienia: Status zamówienia)


---


Dodatkowo w ramach aktualizacji edycja produktu rozbudowana została o nowe pole "Kod BLOZ7" (Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia).

Nowe pole służy do identyfikacji produktów aptecznych oraz daje możliwość ich przekazywania do porównywarki Nokaut.


---


Przy okazji aktualizacji w module WYGLĄD SKLEPU - STRONA GŁÓWNA przy opcji dodawania boxu produktowego dodana została możliwość ustawiania kolejności wyświetlanych produktów.