Rozpoczynamy akcję, której celem jest promowanie bezpieczeństwa sklepów internetowych oraz ich dostosowania do obowiązujących obecnie wymogów prawnych. Wspólnie z firmą Unizeto Technologies SA oraz serwisem branżowym eKomercyjnie.pl przygotowaliśmy dedykowany pakiet BEZPIECZNY SKLEP INTERNETOWY skierowany do Klientów platformy sklepów internetowych RedCart w cenie 299,00zł netto. Pakiet zawiera Certyfikat SSL wraz z usługą instalacji oraz Regulamin sklepu internetowego z 12-miesięczną opieką prawną.


Korzystając z profesjonalnego certyfikatu SSL zyskujesz wiarygodną identyfikację w Internecie, chronisz dobre imię swoje i swojej firmy, a przede wszystkim zyskujesz zaufanie Klientów. Przypominamy, że stosowanie certyfikatów SSL jest zalecane przez GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych).


Chcesz mieć bezpieczny i sprawdzony przez prawników regulamin w swoim sklepie internetowym? Nie chcesz być pozwany do UOKiK za klauzule niedozwolone? Nie stać Cię na usługę prawnika za 2 tysiące złotych? Jeśli trzy razy odpowiadasz "tak", to platforma RedCart.pl zaprasza Cię do zapoznania się z produktami prawnymi przygotowanymi przez największy w Polsce branżowy serwis eKomercyjnie.pl.


Wszystkie dokumenty sporządzono przez grupę prawników z wieloletnim doświadczeniem w e-commerce. Podczas jego pisania kierowali się jedną zasadą: "w regulaminach i dokumentacji powinno znajdować się prawem przewidziane minimum i nic więcej". Dzięki takiemu podejściu właściciel sklepu nie naraża się na posiadanie zapisów niezgodnych z polskim prawem.


Regulamin przeznaczony jest dla sklepów zajmujących się odsprzedażą zakupionych towarów (np. z hurtowni lub własnych produktów). Całość nie jest przeznaczona dla sklepów sprzedających wytworzone lub przetworzone / sprowadzone na specjalne zamówienie klienta produkty (czyli np. personalizacja produktów na życzenie).


Zamówienia można składać poprzez system zgłoszeń elektronicznych CENTRUM WIEDZY - ZGŁOSZENIA


Szczegółowe informacje na temat pakietu BEZPIECZNY SKLEP INTERNETOWY uzyskasz u naszych konsultantów, dzwoniąc pod nr tel. 22-22-82-114 / 693-866-062 lub wysyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy


Oferta ważna jest tylko do 31 sierpnia 2013 !