Twig to elastyczny, szybki i bezpieczny silnik szablonów dla PHP. Szablony tworzone w oparciu o silnik Twig są bardzo czytelne oraz pozbawione zbędnego kodu.


SZYBKOŚĆ:

Poprzez optymalizację kodu uzyskano dużą poprawę w szybkości działania. Kod zredukowany został do niezbędnego minimum.


BEZPIECZEŃSTWO:

Twig posiada wbudowany tryb Sandbox pozwalający na wykrycie niezaufanego kodu źródłowego szablonu i skuteczne zabezpieczanie wszystkich danych wyjściowych. Dzięki temu świetnie sprawdza się jako język szablonów graficznych w aplikacjach, gdzie użytkownicy mogą modyfikować wygląd np. w sklepach internetowych.


ELASTYCZNOŚĆ:

System Twig pozwala developerom na definiowanie własnych tagów i filtrów. Dla Klientów RedCart oznacza to możliwość przygotowania dowolnego wyglądu sklepu internetowego.Dodatkowo w wybranych pakietach z oferty RedCart możliwe jest wprowadzanie zmian w wyglądzie sklepu poprzez edycję CSS i HTML. Do dyspozycji klientów przygotowany został wygodny edytor rozbudowany o takie opcje jak np. możliwość przywrócenia pierwotnej wersji pliku.


Wykorzystanie silnika Twig do tworzenia szat graficznych sprawdzić można w sklepie demonstracyjnym oprogramowania RedCart, który dostępny jest pod adresem www.demo.redcart.pl

  


Twig to bardzo skuteczny, a zarazem niezwykle logiczny i spójny sposób kodowania masek sprawia, co sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie dowolny wygląd sklepu internetowego.


Więcej informacji na temat nowych szablonów graficznych sklepu w wersji 3.0 znajdziesz na naszym blogu we wpisie pod tytułem Szata graficzna sklepu w wersji 3.0