Hurtownia Action to jeden z największych dystrybutorów sprzętu komputerowego, RTV oraz AGD, współpracujący z ponad 250 producentami, oferując w ten sposób produkty najbardziej liczących się na świecie dostawców. Wśród partnerów firmy znajdziemy większość wiodących marek, w tym m.in. Acer, AMD, ASUS, Bosch, Candy, Canon, Gigabyte, Hewlett-Packard, Intel, JVC, LG, LIEBHERR, Microsoft, Nikon, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, Sharp, Toshiba.

Automatyczna integracja sklepu internetowego z hurtownią Action to ogromne usprawnienie pracy wszystkich sklepów z asortymentem komputerowym, sprzętem RTV czy AGD. Dzięki połączeniu z hurtownią Action możesz w dosłownie kilka minut skorzystać z bazy kilkudziesięciu tysięcy gotowych towarów, zawierających pełne dane o produkcie (nazwę, opis, dane techniczne, zdjęcia, stany magazynowe, cenę).

W ciągu kilkuletniej obecności na rynku udało nam się wypracować rozwiązania ułatwiające prowadzenie sklepu internetowego, a przede wszystkim pozwalające znacząco obniżyć koszty! Doskonale znamy specyfikę branży komputerowej, RTV/AGD, wiemy, jak istotną rolę odgrywa minimalizacja kosztów, dlatego opracowaliśmy narzędzie, z którego może skorzystać każdy Sprzedawca. Automatyczna integracja sklepu z hurtownią Action jest bowiem rozwiązaniem idealnie wpisującym się w potrzeby zarówno małych, średnich, jak i dużych sklepów internetowych prowadzących sprzedaż artykułów komputerowych, sprzętu RTV i AGD. System łączy się bezpośrednio z bazą produktową hurtowni Action i pobiera do sklepu wybrany przez Ciebie gotowy asortyment, zawierający opisy, specyfikację techniczną, zdjęcia. Dzięki temu masz dostęp do tysięcy gotowych produktów, które w prosty sposób możesz włączyć do sprzedaży w swoim sklepie internetowym.

Brak konieczności magazynowania towaru znacznie obniża koszty prowadzenia działalności, przez co możesz zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych każdego roku. Dzięki temu możesz skupić się na realizacji zamówień, obsłudze klienta i promocji sklepu internetowego.


Jak przebiega integracja z hurtownią Action?

Krok 1. Wybierasz grupy towarowe (kategorie), które chcesz oferować w sklepie internetowym
Krok 2. Określasz wysokość marży (procentowo np. 5% lub kwotowo np. 10 PLN )
Krok 3. Oferta pobierana jest automatycznie do Twojego sklepu internetowego

Oprogramowanie sklepu internetowego


Kilka razy na dobę następuje automatyczna aktualizacja stanów magazynowych oraz cen, dzięki czemu masz pewność, że Twoja oferta jest aktualna, a zamówiony przez Klienta towar jest dostępny w magazynach hurtowni Action. To bardzo ważny element przy sprzedaży internetowej, w ten sposób wzrasta Twoja przewaga nad konkurencją. System automatycznej aktualizacji cen zapobiega również sytuacjom, w których jesteś zmuszony sprzedać towar poniżej ceny jego zakupu. Codzienne zmiany cen czy różnice kursowe powodują, że cennik ulega zmianie kilka razy na dobę. Jedynie system stałej aktualizacji chroni Cię przed ryzykiem ponoszenia dodatkowych kosztów. To kolejny raz oznacza oszczędność dla Twojej firmy.

System integracji z hurtownią Action nie wymaga instalacji na Twoim komputerze! Aplikacja uruchamiana jest automatycznie, dzięki czemu nie musisz pamiętać o stałych aktualizacjach cennika. Nowe produkty, pojawiające się w ofercie hurtowni mogą być automatycznie włączone do sprzedaży w Twoim sklepie internetowym. W przypadku braku towaru w hurtowni system sam wyłączy produkt w sklepie! Wszystkie czynności, na które dotąd należało poświęcić wiele godzin każdego dnia, system wykona za Ciebie. W dowolnym momencie możesz ograniczyć ofertę do wybranych grup towarowych, a nawet producentów.

System automatycznej integracji z hurtownią Action to niewątpliwie przełom w zakresie prowadzenia sklepu internetowego. Wygodne rozwiązania pozwalają zaoszczędzić wiele godzin, potrzebnych na przygotowanie oferty oraz stałą aktualizację stanów magazynowych i cen. Brak konieczności magazynowania towaru nie wymaga ponoszenia olbrzymich kosztów związanych z zatowarowaniem sklepu.

Oprogramowanie sklep internetowyCo zyskujesz korzystając z automatycznej integracji z hurtownią Action?


1. Oszczędność czasu

Zautomatyzowane procesy odbywające się po stronie systemu integracyjnego to niewyobrażalna oszczędność czasu. Praca, która dotąd zajmowała wiele godzin dziennie, wykonywana jest w ciągu kilku minut!

2. Oszczędność pieniędzy
Wyobraź sobie oszczędności jakie niesie za sobą brak konieczności magazynowania całego asortymentu i zatowarowania sklepu!

3. Dostęp do tysięcy gotowych produktów
Korzystając z systemu integracyjnego RedCart otrzymujesz dostęp do dziesiątek tysięcy gotowych produktów, zawierających opisy, specyfikacje techniczne, zdjęcia. Asortyment możesz bardzo łatwo wprowadzić do sprzedaży poprzez Twój sklep internetowy.

4. Stale aktualna oferta
Automatyczne aktualizacje asortymentu, stanów magazynowych oraz cen, które odbywają się co kilka godzin, sprawiają, że oferta w Twoim sklepie internetowym jest stale aktualna, a zamówiony przez Klienta towar znajduje się w magazynach hurtowni! Dzięki temu unikniesz sytuacji, w których nie możesz zrealizować zamówienia.

5. Wygoda pracy z systemem
Nie musisz instalować aplikacji na komputerze, raz skonfigurowany system będzie wykonywał wszystkie czynności za Ciebie. Duże możliwości konfiguracyjne sprawiają, że możesz sprzedawać w sklepie internetowym produkty z dowolnej grupy towarowej lub dowolnego producenta.

6. Minimalizacja ryzyka popełnienia błędów
Synchronizacja z hurtownią Action odbywa się automatycznie, nie musisz pamiętać o codziennym uruchamianiu programu, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych błędów, które dotąd były dla Ciebie bardzo kosztowe w skutkach.

Integracja z hurtownią Action to także możliwość szybkiego uruchomienia sprzedaży w przypadku nowych sklepów internetowych. Łatwy dostęp do bazy kilkudziesięciu tysięcy gotowych produktów sprawia, że w bardzo krótkim czasie możesz rozpocząć działalność swojego sklepu.

Platforma sklepów internetowych RedCart.pl specjalizuje się w tworzeniu narzędzi i rozwiązań usprawniających pracę i pozwalających zautomatyzować procesy zachodzące w sklepach internetowych. Korzystanie z nich oznacza dla Ciebie wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy!