W związku z 5. urodzinami naszej firmy, postanowiliśmy stworzyć pakiet promocyjny godny każdego jubilata. Dlatego dla wszystkich obecnych oraz przyszłych Klientów platformy internetowej RedCart przygotowaliśmy specjalną promocję, która oferuje -25% rabatu na grafikę sklepu internetowego oraz -25% na sam sklep. Rabat dotyczy każdego obecnego planu abonamentowego oraz pakietu graficznego. Promocja urodzinowa trwa do końca października.


Konsekwentnie dążąc do celu, realizujemy kolejne zadania, które mają usprawnić oraz udoskonalić  obsługę Państwa sklepów wraz z unowocześnianiem systemu. Wciąż powiększające się grono Klientów sprawia, że nie zamierzamy zejść z drogi, którą obraliśmy na samym początku.

Urodziny RedCart

Ten rok obfitował w wiele emocjonujących wydarzeń związanych z naszą firmą.  Do najważniejszych możemy zaliczyć między innymi: kolejne integracje z partnerami (zarówno kurierzy jak i systemy płatności), wprowadzenie sprzedaży w walutach zagranicznych, aktualizacje w systemie WebAPI, wprowadzenie systemu RASE, możliwość prowadzenia subsklepu w obrębie jednego panelu administracyjnego, stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej szaty graficznej w wersji 3.0 z silnikiem TWIG oraz możliwością dostosowania sklepu do wszystkich urządzeń mobilnych dzięki modułowi RWD. Aktualizacje oprogramowania oraz wprowadzanie nowych opcji łączy się z ciągle zmieniającym się rynkiem oraz najnowszymi trendami  z branży e-commerce.


Z tej okazji pragniemy podziękować Państwu za wspólnie spędzone 5 lat. Dziękujemy za zaufanie, wsparcie, zaangażowanie oraz zrozumienie. Mamy nadzieję, że wraz z Państwa pomocą razem odniesiemy sukces. Rozwiń zatem swoją działalność dzięki platformie RedCart.pl, wkraczając do szerokiego grona zadowolonych Klientów.


Pozdrawiamy,
Zespół RedCart.pl