Wraz z nowym miesiącem rozpoczynamy wejście na zupełnie inny poziom graficzny sklepu. Dotychczasowe szaty graficzne powoli ustępują miejsca nowoczesnym szablonom w wersji 3.0!

Z dniem 1 lutego 2014 zostają wycofane szaty graficzne, w których występowały sklepy internetowe w wersji 2.0 lub niższej. W związku z tym, z przyjemnością ogłaszamy, że na platformie RedCart będzie można używać jedynie najnowszej wersji szaty graficznej.

Wprowadzone sierpniu zeszłego roku najnowsze szaty w wersji 3.0 charakteryzowały się nowoczesnym wyglądem a także intuicyjnym wyszukiwaniem produktu. Wszystko dzięki nowoczesnej masce TWIG, która sprawia, że grafika nie spowalnia procesu ładowania się strony. Nowe szaty graficzne charakteryzują się również zwiększaniem konwersji sklepu w porównaniu do wersji 2.0. Są one również o wiele czytelniejsze, a dodatkowe funkcje poprawiają atrakcyjność sklepu internetowego.

Również zakupowe zachowania Klienta są dokładnie odwzorowane w zaprojektowanej grafice szablonu. To właśnie dzięki lekkiej formie graficznej, intuicyjnej prezentacji produktów, decyzje zakupowe mogą być szybciej podejmowane. Dla ułatwienia prezentowania produktów, jest możliwość ustawienia jednego z trybów wyświetlania produktów - klasyczny wielostronicowy (taki sam jak w wersji 2.0), automatyczny jednostronicowy (dzięki aktywnej paginacji doczytuje produkty przy przewijaniu się strony), jednostronicowy z przyciskiem (po kliknięciu przycisku "więcej produktów" wczytywane są kolejne produkty).

Grafiki sklepu w wersji 2.0 są nadal do użytku Klientów, którzy wciąż ich używają. Natomiast jeśli właściciele sklepów, którzy dokonają zmian w wyglądzie sklepu na nową wersję szaty, nie będą mieli już dostępu do starej wersji.

W związku z całkowitą rezygnacją ze starych szat graficznych, do wyboru pozostają 3 bezpłatne szablony z możliwością edycji pliku .css

Aby zmienić wygląd sklepu internetowego na platformie RedCart należy tego dokonać w Panelu Administracyjnym WYGLĄD SKLEPU → SZABLONY → SZABLONY KLASYCZNE V.3Szata 3.0 produkty

Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!