Jesli przebrnęliśmy przez gąszcz dokumentów i odwiedziliśmy wszystkie możliwe instytucje - ostatnim etapem po uzyskaniu dotacji staje się dobre jej spożytkowanie. Dla każdego, kto we wniosku planował założyć sklep internetowy, odpowiadamy dlaczego z platformą RedCart uda się wykorzystać doświadczenie wraz z potencjałem Twojego pomysłu na e-biznes.

Dlaczego RedCart - bo dlaczego nie? ;)
Oto argumenty, które powinny przekonać każdego niezdecydowanego przyszłego właściciela sklepu internetowego. 

Doświadczenie w realizacji projektów unijnych

Zrealizowaliśmy wiele sklepów internetowych, które z powodzeniem prowadzą sprzedaż do dnia dzisiejszego. Przygotowania do realizacji takiego sklepu zaczęliśmy od pozyskania informacji, które zostały zawarte w szczegółowym biznesplanie. Bazując na wytycznych, a także na stałym kontakcie z Klientem, pozwoliło to na zaprojektowanie sklepów internetowych zgodnie dostarczonymi informacjami przez ubiegającego się o dotację.

Znajomość przepisów i wymogów formalnych

Dzięki wielokrotnie spełnianym wymaganiom w związku z uzyskaniem dotacji, sami również zdobyliśmy niezbędną wiedzę na ten temat. Wciąż zmieniające się trendy w branży e-commerce pozwalają na doskonalenie naszych sklepów oraz oferowanie przyszłym ich właścicielom dokonywania najlepszych możliwych modyfikacji z tego zakresu. Wszystkie nasze działania pozwalają na stworzenie nowoczesnego sklepu internetowego, który stanie się podstawą do założenia działalności gospodarczej.

Wspracie przy wyborze odpowiedniego sklepu

Wiele osób, które stawiały pierwsze kroki w tworzeniu sklepów internetowych, wielokrotnie nie miały wcześniejszej styczności z branżą e-commerce. Wybór kategorii, w której sklep odnalazłby swoje miejsce na rynku jest obecnie bez jakichkolwiek ograniczeń. Najpopularniejszymi branżami wśród e-biznesów są przede wszystkim: sklep internetowy z odzieżą, obuwiem, dodatkami, sklep internetowy z elektroniką oraz sprzętem RTV/AGD, sklep internetowy z zabawkami dla dzieci, oraz sklep internetowy z artykułami dla dorosłych. Rozmawiając z naszymi Konsultantami możesz przedstawić swoją koncepcję na biznes internetowy - doradzimy jak można dostosować swój sklep pod wybraną branżę - pod względem technicznym (jakie narzędzia mogą okazać się przydatne), wizerunkowym (dostosowanie szaty graficznej pod charakter branży oraz urządzenia mobilne), a także marketingowym (jak wykorzystać newsletter, bony rabatowe, cross-selling, czy zakładki SEO).
Decydując się na oprogramowanie RedCart przyjaźnie skonstruowany panel administracyjny staje się funkcjonalnym narzędziem do prowadzenia sklepu. Często ten fakt jest doceniany przez właścicieli sklepów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z e-biznesem.

Pomoc ze strony RedCart przy uruchamianiu sklepu 


Jeżeli tworzysz swój pierwszy sklep internetowy i nie wiesz od czego możesz liczyć na pomoc ze strony RedCart. 

Ponieważ jesteśmy platformą z bezpłatną obsługą Klienta, nie posiadamy limitów, które ograniczają dostęp do uzyskania odpowiedzi od naszych Konsultantów. Oprócz wstępnej pomocy podczas wyboru odpowiedniego pakietu abonamentowego oraz ustaleń na temat grafiki sklepu, nasi Konsultanci są dostępni dla każdego właściciela sklepu internetowego pod numerem infolinii, poprzez Centrum Wiedzy - Zgłoszenia, korespondencję mailową, a także poprzez Live Chat dostępny na stronie głównej. 
Po wykonaniu grafiki nadchodzi czas wdrożenia sklepu - w tym momencie czas przeznaczony jest na odpowiednie odwzorowanie sklepu również pod kontem jego funkcjonalności. Każda kwestia dotycząca sklepu może również zostać omówiona z konsultantem w celu ustalenia szczegółów. 

Możliwość skorzystania z usługi integracji z hurtowniami lub dropshippingu

Kazdy właściciel sklepu ma możliwość integracji z wybraną przez siebie hurtownią z naszej listy. Znajdują się na niej najpopularniejsze hurtownie z takich branż jak: odzież i bielizna, elektronika, zabawki czy książki. W zależności od branży oraz hurtowni - niektóre z nich oferują model sprzedaży w modelu dropshipping. Jest to zdobywający coraz więcej zwolenników model sprzedaży, który posiada coraz więcej sklepów internetowych. Dropshipping daje możliwości nie inwestowania w towar, który może się nie sprzedać, lecz także pozwala na nie przejmowanie się kwestiami wysyłkowymi - bowiem to hurtownia wysyła towar wprost do Klienta po wpłynięciu zamówienia. Z dropshippingu korzysta coraz wiecej sklepów internetowych na platformie RedCart.

Możliwość dodania do biznesplanu dodatkowych usług

Jeśli chcesz, żeby Twój biznesplan był jeszcze lepszy, pomożemy Ci go rozbudować tak, by uzyskać dotację na otworzenie własnego biznesu.

Oferujemy ze swojej strony następujące dodatkowe usługi:

- indywidualna szata graficzna - pozwala na dostosowanie sklepu do charakteru branży. Odpowiednia grafika sklepu nbie tylko wzbudza zaufanie wśród Klientów, ale również sprawia, ze przyjemniej dokonuje się w nim zakupów,

- maska RWD - dostosowanie sklepu do wszystkich urządzen mobilnych na którrych będzie wyświetlane zawdzięcza się Responsive Web Design. To specjalne zaprojektowanie sklepu, który automatycznie wykryje rozdzielność ekranu smartfonu bądź tabletu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy planują dotrzeć do nowych grup Klientów, którzy preferują robienie zakupów na urządzeniach mobilnych,

- pakiet Bezpieczny Sklep - w skład którego wchodzi certyfikat SSL, czyli zabezpieczenie nie tylko danych Twojego sklepu internetowego, ale również transakcji dokonywanych przez Twoich Klientów. Bezpieczeństwo wzbudza zaufanie, dzięki czemu uzyskasz dobre opinie, które pomoga w sprzedaży. Cena obejmuje instalację certyfikatu SSL wraz z dostosowanym Regulaminem sklepu internetowego, przygotowanego przez prawników. Regulamin to obowiązek kazdego sklepu internetowego, któremu zależy na legalności swojej sprzedazy zgodnie z obowiązującym prawem. Przygotowany regulamin pochodzi z serwisu eKomercyjnie i jest aktualizowany pod kątem zmieniającego się prawa. Roczna aktualizacja pozwoli nie przejmowac się prawnymi aspektami przez okres działania sprzedazy w sklepie,

- szablon aukcji Allegro i newslettera - wszyscy właściciele sklepów internetowych, którzy chcą jednocześnie prowadzić sprzedaz poprzez sklep internetowy, a także poprzez serwis aukcyjny Allegro. W tym celu możemy stworzyć szablon aukcji Allegro, który pozostanie w graficznym powiązaniu ze stylistyką sklepu. 

To jedynie niektóre usługi, które możemy dodatkowo włączyć do Twojego biznesplanu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do szczegółowego cennika.

Możliwość rozbudowy sklepu o dodatkowe funkcjonalności

Jeśli masz nietypowy pomysł na swój sklep internetowy, bądź na przedstawienie produktu w inny sposób - skontaktuj się z nami, bądź wyślij zapytanie na adres info@redcart.pl - zobaczymy co da się zrobić ;) Wykonywaliśmy dodatkowe funkcjonalności dla internetowych sklepów odzieżowych, które chciały jeszcze lepiej przedstawiać swoje produkty. Rozwiązania graficzne dla sklepów, które miały własną wizję - minimalistyczny styl, rotujące banery, a także specjalne powiększenia produktu. W zależności od branży istnieje równie dużo modyfikacji do zastosowania.Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!