Na początku pragniemy przeprosić za dotychczasowe utrudnienia w dostępie i działaniu sklepów internetowych. Wszelkie problemy wynikały z przenoszeniem systemu RedCart i danych Klientów do nowych serwerowni. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby wszystkie etapy migracji przebiegały sprawnie. Dziękujemy za wyrozumiałość wszystkim naszym Klientom oraz Partnerom.

Ponieważ sam proces migracji jest bardzo złożony, wszystkie siły pracowników działu IT i administratorów RedCart zostały skupione na zniwelowaniu powstałych problemów. Wielokrotne przeprowadzane testy pozwoliły skutecznie naprawić występujące błędy. W dniu dzisiejszym zakończone zostały prace związane z procesem migracji. Wbrew pozorom, wszystkie nasze działania zostały wprowadzone po to, by usprawnić działania sklepów internetowych - polepszyć bezpieczeństwo, zapewnić szybkie ładowanie się zdjęć produktów oraz grafiki, a także wyeliminować błędy wynikające z połączeniami (routingiem)  pomiędzy Polską i Francją. Najnowocześniejsza infrastruktura serwerowa w Polsce zapewni rozwój sklepów naszych Klientów, a także stanowi sedno rozwoju oprogramowania RedCart, by zaproponować najnowsze rozwiązania z branży e-commerce.

Wszystkim Klientom dziękujemy za wyrozumiałość.


Marzec zaczęliśmy zastrzykiem informacji na temat możliwości uzyskania dotacji na założenie własnego sklepu internetowego. Obecnie jest to doskonały czas na zrealizowanie własnego pomysłu na biznes internetowy. E-handel rośnie w siłę, a otworzenie nowoczesnego sklepu jest coraz łatwiejsze. Dlatego zachęcamy wszystkie osoby, które już wcześniej myślały o realizacji pomysłu na biznes. Pierwszą część lektury uzupełniliśmy linkiem, który powinien zainteresować osoby, które prowadzą już swój sklep internetowy i chciałyby skorzystać z dotacji dla firm.

 

Dotacja na założenie sklepu internetowego

Pod względem funkcjonalności na naszej platformie została umożliwiona jednokierunkowa integracja z Allegro. Wybranie tej opcji umożliwia jedynie wystawianie aukcji z poziomu panelu administracyjnego sklepu. W porównaniu do dwukierunkowej integracji, nie będzie możliwe autowznawianie aukcji, otrzymywanie informacji do sklepu o przebiegu aukcji, a także wystawiania komentarzy. Jednocześnie uspokajamy, OBIE INTEGRACJE są do wyboru w zakładce MARKETING -> ALLEGRO -> KONFIGURACJA. Wybraną opcję integracji należy zatwierdzić przyciskiem ZAPISZ.

Przypominamy, że przełączenie integracji z dwukierunkowej na jednokierunkową podczas obecnie trwających aukcji powoduje utratę wykonania między innymi takich czynności jak: autowznawianie aukcji, wystawianie komentarzy, a także pobierania danych do systemu sklepu.

 Możliwa jednokierunkowa integracja z AllegroE-biznesem, który chciał podzielić się z nami swoją historią, był sklep Inesdecoria. Założony przez Panią Agnieszkę Sprohs, która potrafiła stworzyć związek idealny, składający się z pasji i biznesu. To wystarczające udowodnienie, że trzeba wierzyć we własne możliwości, dążyć ku spełnieniu marzenia oraz jak bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego Partnera w e-biznesie. Serdecznie gratulujemy sukcesu i zadowolenia z prowadzenia sklepu na naszej platformie - wszystkich ciekawych zapraszamy do lektury wywiadu :)

Sklep internetowy na platformie RedCart

Przypominamy o trwającej nadal ankiecie stworzonej przez serwis zakupów grupowych GoDealla, która zaprosiła RedCart do pozostania Partnerem badaniaTemat ankiety to badanie preferencji marketingowych małych i średnich sklepów internetowych. Podsumowując raport ma za zadanie znaleźć odpowiedź na temat podejścia e-sklepów do różnych form promocji ich biznesu w Internecie. 

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety - trwa to mniej więcej około 3 minut, a pytanie nie są trudne ;)
Dodatkowo, każdy sklep, który poświęci chwilę na jej uzupełnienie zyska kod uprawniający do 10% zniżki na promocję w serwisie. Link do ankiety znajduje się TUTAJ.


Ankieta dla klientów sklepów internetowych RedCart