Podstawą profesjonalnego sklepu internetowego jest odpowiednia administracja, zapewniająca wygodną i łatwą pracę, a także pozwalająca oszczędzić czas. Z przyjemnością informujemy, że w dniu dzisiejszym wprowadzona została zupełnie nowa wersja Panelu Administracyjnego. Ideą podczas tworzenia nowej odsłony Panelu Administracyjnego było połączenie zaawansowanych opcji z intuicyjną obsługą. Efekt prac jest zdumiewający. Przy znacznej rozbudowie funkcjonalności udało nam się zachować prostotę obsługi. Dzięki współpracy ze specjalistami od użyteczności aplikacji internetowych oferowane przez RedCart rozwiązanie jest najbardziej przyjaznym systemem do zarządzania ofertą sklepów internetowych. Duża ilość funkcji połączona z wysokim usability sprawia, że praca nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a obsługa nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Jest to pierwszy krok do wielkich zmian, jakie zapowiadaliśmy kilka miesięcy temu. Aktualizacja Panelu Administracyjnego była konieczna do dalszych modyfikacji i rozwoju oprogramowania RedCart. Plany dotyczące przyszłych zmian są ściśle określone. Będziemy w dalszym ciągu rozwijać oprogramowanie słuchając uwag i sugestii naszych Klientów, bo to właśnie dla nich tworzymy ten produkt. Z dużą uwagę śledzimy również trendy na rynku e-commerce. Błyskawicznie reagujemy na wszelkiego rodzaju nowości i zmiany, aby w ten sposób dostarczać naszym Klientom najnowsze rozwiązanie. To stawia ich na wygranej pozycji w walce z konkurencją.

Przy okazji zmian odświeżony został wygląd. Nowy, bardziej czytelny Panel Administracyjny sprawia, że praca ze sklepem będzie jeszcze bardziej przyjemna. Dzięki zaawansowanemu systemowi zmiany nastąpiły w sposób płynny i nie miały wpływu na działanie sklepów internetowych.

Wkrótce pojawią się kolejne aktualizacje, usprawniające pracę oraz automatyzujące procesy związane np. z obsługą zamówień. Tym samym RedCart wyznacza nowe standardy w zakresie technologii wykorzystywanych przy tworzeniu sklepów internetowych.