Nadchodząca jesień to najlepszy czas na zrealizowanie planów o własnym biznesie. Kiedy obowiązki domowe zostaną wprowadzone na odpowiedni tor - nadejdzie czas na stworzenie własnego sklepu internetowego!

Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnego biznesu to teraz jest na to najlepsza okazja! Dlaczego? Ponieważ w promocyjnej ofercie na platformie RedCart możesz zyskać nawet 600 zł mniej* na otwarcie swojego pierwszego sklepu internetowego!

Promocja na -10% na abonament i grafikę sklepu obowiązuje w dniach od 21.08 do 26.08 2014r.


C
hcesz mieć w pełni prosperujące e-sklep z funkcjonalnościami, które ułatwią jego prowadzenie? Na platformie RedCart założysz sklep z integracjami, które spełniają wymogi profesjonalnego biznesu.

Integracja z hurtowniami -  zyskujesz sprawdzonych w branży dostawców towaru, także w modelu dropshipping.
Integracje z  kurierami, metodami płatności i zewnętrznymi systemami magazynowo-księgowymi - to gwarancja optymalizacji biznesu i bezproblemowego prowadzenia sklepu.
Dwustronna integracja z Allegro - to możliwość podwojenia sprzedaży poprzez sklep i Allegro.
Narzędzia marketingowe - crosselling i kupony rabatowe to skuteczne sposoby zwiększenia sprzedaży i przyciągnięcia nowych Klientów.
Zakładki SEO - rozpocznij swoje pozycjonowanie od najprostszych zasad - wypełnienia elementów do przyjaznego pozycjonowania w elementach Twojego sklepu.
 

Promocja sklepu internetowy RedCart


* 600 zł mniej obowiązuje w przypadku zamówienia sklepu internetowego z abonamentem DIAMOND i pakietem graficznym CORPORATE.