Chcesz otworzyć sklep internetowy z elementami dekoracyjnymi do wnętrz? Mamy dobrą wiadomość - do naszej listy zintegrowanych hurtowni dołączyły 2 nowe hurtownie.
Od teraz będziesz poszerzyć swoją ofertę o dodatkowe produkty takie jak: plakaty, obrazy, fototapety, obrazy na płotnie, kalendarze, ramy i gadżety. 
Obie hurtownie dołączając do naszej listy zintegrowanych dostawców stają się dostępne dla naszych Klientów. 

Hurtownia E-plakaty 

E-plakaty to firma, która od 2001 roku jest znanym dystrybutorem plakatów i reprodukcji. Chcesz poszerzyć swoją ofertę o unikalne produkty, które dzięki posiadanej licencji poświadczają o swojej autentyczności? Wybierając hurtownię e-plakaty masz pewność, że ściany Twoich Klientów będą urozmaicone tak samo jak oferta Twojego sklepu. Hurtownia e-plakaty oferuje wybór spośród dziesiątek tysięcy wzorów fototapet, zdjęć najlepszych fotografów z całej Europy i Świata. Skorzystaj z wyobraźni dostawcy plakatów, fototapet, obrazów i obramowań. Szeroka gama kategorii pozwola dokładnie dobrać produkt pod charakter istniejącego już sklepu internetowego w celu udoskonalenia oferty.


Hurtownia e-plakaty

Kontakt z hurtownią:

Kontakt telefoniczny możliwy od pon. do pt. w godzinach od 8.00 do 16.00

Biuro obsługi Klienta
tel.: +48 (14) 676 03 65
e-mail: sklep@eplakaty.pl

Katarzyna Magdziarz
tel.: +48 512 377 539
e-mail: kaska@eplakaty.pl

Mateusz Wójcik
tel.: +48 505 436 705
e-mail: mateusz@eplakaty.pl

www.eplakaty.plHurtownia Galeria Plakatu

Hurtownia, której obecność i rzetelność na rynku docenił serwis Opineo, wyróżniając firmę w kategorii Dom i Wnętrze. Od 2007 roku udekorowała 100 000 metrów kwadratowych ścian, posiada ponad 50 000 zadowolonych Klientów i posiada ponad 60 000 plakatów w magazynie. 

"Tak, jak Ty, też jesteśmy pasjonatami. Profesjonalnie traktujemy to, czym się zajmujemy. Różnorodność naszego asortymentu na pewno Cię nie rozczaruje. Wstąp i daj się wciągnąć w świat piękna!"


Hurtownia Galeria Plakatu

Bogaty wybór:

* plakatów - kultowe i pospolite, muzyczne i milczące, ekstremalne i zrównoważone, zmysłowe i nieśmiałe, frywolne i stonowane, żywiołowe i melancholijne
* ram i antyram
* reprodukcji
* fototapet
* nowoczesnych obrazów
* kalendarzy
* gadżetów

Oferujemy:
- terminową realizację
- wysyłkę bezpośrednio do klienta
- wysoką jakość obsługi

Kontakt handlowy:

Przemysław Rutkowski
tel.: 535418062
e-mail: galeriaplakatu@galeriaplakatu.com

Obsługa zamówień:

Joanna Fiedoruk
tel.: 694573767
e-mail: biuro@galeriaplakatu.com

www.galeriaplakatu.com


Galeria plakatu produkty