Doskonała wiadomość dla osób, które myślą nad otworzeniem sklepu internetowego dropshipping! Dołączyły do nas kolejne 2 hurtownie, które oferują również ten model sprzedaży. Myślisz nad otworzeniem nowego sklepu internetowego lub multisklepu z innym asortymentem - zobacz co oferują wybrane przez nas hurtownie. Hurtownia Gimmik - oferujca modele RC, czyli zdalnie sterowane modele samochodów, samolotów, helikopterów i wiele innych. Hurtownia Nasze Dzieci, działająca na rynku od 15 lat oferuje w szczególności artykuły dla dzieci, choć oferta stale się rozszerza o nowy asortyment.

Od teraz hurtownie oficjalnie widnieją na naszej liście dostępnych hurtowni.  Aby włączyć jedną z tych hurtowni wystarczy skontaktować się z nami poprzez Centrum Wiedzy - Zgłoszenia w celu ustalenia dalszego planu działania.

Hurtownia Gimmik

Hurtownia Gimmik to przede wszystkim wynik pasji skoordynowanej z wieloletnim doświadczeniem. Oferta to przede wszystkim modele RC takie jak samoloty, samochody, helikoptery, motorówki, czołgi, łodzie, żaglówki, zabawki, a także latawce, rakiety i czasopisma poświęcone modelarstwu. Dodatkowo hurtownia oferuje również części zamienne do wszystkich dostępnych modeli w ofercie, baterie, zasilacze, ładowarki, części do tuningu, a także dedykowane paliwa modelarskie. Szeroki wachlarz asortymentu zadowoli zarówno początkujących hobbystów, zaawansowanych pasjonatów i wymagających modelarzy. 


Hurtownia Gimmik
ZOBACZ OFERTĘ HURTOWNI GIMMIK.PLGimmik.pl oferuje współpracę dropshipping. Dzięki temu nowoczesnemu modelowi sprzedaży, a także zaopatrzeniu logistycznemu sklep internetowy nie posiada fizycznie towaru w sklepie, ani w magazynie. Dzięki temu początkujący sklep internetowy nie ponosi wysokich kosztów na starcie. Połącz sprzedaż w sklepie wraz z prowadzeniem aukcji na Allegro, a hurtownia Gimmik wyśle towar Klientowi wprost na podany przez niego adres! Aby rozpocząć współpracę dropshippingową, należy skontaktować się bezpośrednio z hurtownią poprzez e-mail lub telefon. Dzięki temu uzyskasz pełną wiadomość na temat warunków współpracy.

Zapytania dotyczące współpracy można również kierować bezpośrednio na adres hurt@gimmik.pl

Hurtownia Nasze Dzieci

Hurtownia Nasze Dzieci

ZOBACZ OFERTĘ HURTOWNI NASZEDZIECI.PL


Hurtownia Nasze Dzieci jako dostarczyciel artykułów dziecięcych od 15 lat. Jest oficjalnym dystrybutorem znanych marek lecz wciąż rozwija swoją ofertę o całkiem nowe, różnorodne branże. W ten właśnie sposób w roku 2012 hurtownia Nasze Dzieci oferuje również: artykuły szkole, foteliki samochodowe, zabawki ogrodowe, wózki, akcesoria do pokoju dziecięcego. Nowościami jest na pewno produkty z zakresu motoryzacji, sportu, mody i urody, turystyki czy zdrowia i higieny.

Oprócz sprzedaży internetowej, właściciel prowadzi sklepy stacjonarne. Dzięki doświadczeniu właściciele hurtowni dostosowali również swoją ofertę dla sklepów, które chciałyby rozpocząć sprzedaż w modelu dropshipping. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego rodzaju współpracy, należy bezpośrednio skontaktować się z hurtownią.

Zapraszamy do kontaktu z hurtownią na adres info@naszedzieci.pl lub pod numerem telefonu: 500 103 800.Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!