Jeśli testujesz sklep na platformie RedCart, to właśnie teraz jest najlepszy czas na aktywację!

Certyfikaty SSL to gwarancja nie tylko bezpieczeństwa własnych danych w sklepie internetowych, ale również dokonywania bezpiecznych transakcji przez Klientów w sklepie. Obecnie właściciele sklepów internetowych coraz częściej zauważają potrzebę dostosowania się do standardów w branży e-commerce. Chcesz, by Twój sklep był bezpieczny dla Ciebie i innych? Jest on również zalecany przez GIODO, wymagany do założenia m.in. sklepu na Facebooku czy korzystania z niektórych operatorów płatniczych. Od niedawna, sklepy zabezpieczone w ten sposób są wyżej pozycjonowane w wynikach Google. 

W standardowej ofercie koszt zakupu, instalacji i utrzymania certyfikatu SSL na okres 12 miesięcy to koszt 199 zł nettoZlecenie w całości wykonywane jest przez naszych techników. Cetryfiakt Commercial SSL dostarcza firma Unizeto Technologies.

Aktywuj sklep w pakiecie Silver lub Gold, a certyfikat SSL zyskasz taniej o 100 zł! Właściciele sklepów w ramach aktywacji w pakiecie Platinium oraz Diamond otrzymują Certyfikat SSL w standardzie. Zapewnij podstawową ochronę połączeń internetowych dla siebie i swoich Klientów budując jednocześnie wiarygodność swojego sklepu.

Promocja obowiązuje w dniach od 19.09 do 26.09 2014 r.

Promocja RedCart SSL