O nadchodzących zmianach w prawie, które wejdą w życie już w grudniu tego roku pisaliśmy już w lipcu -  Nowa ustawa o prawach konsumenta w sklepie internetowym. Wokół zimowych zmian narosło wiele mitów na temat utrudnień, problemów, kar i konsekwencji prawnych wobec właścicieli e-sklepów. Teraz możesz skorzystać z usystematyzowanej wiedzy od prawników, którzy na co dzień mają styczność z prawem konsumenckim w branży e-commerce całkiem za darmo!

Specjalne treści przygotowane przez prawników z serwisu Prokonsumencki dają możliwość pozyskania wiedzy na temat zmian w prawie konsumenckim. Z poradnika każdy właściciel sklepu dowie się między innymi o obowiązkach informacyjnych, które w myśl nowej ustawy muszą zostać uzupełnione przez sprzedawcę, rozpatrywaniu reklamacji, sposobie i terminie zapłaty, a także innych kluczowych kwestii dotyczących grudniowych zmian. 

Poradnik posiada również:
- praktyczne przykłady, które można wykorzystać w praktyce,
- obszerne omówienie przepisów dotyczące ustaw dostosowanych do prawa europejskiego,
- przejrzysty układ, który pozwoli zaoszczędzić czas i szybko odnaleźć interesujący przepis prawny.

To wszystko w 34-stronicowym ebooku opisującym nowe prawa po 24 grudnia 2014 roku.
 

Poradnik dla sprzedawców od Prokonsumencki.pl
 
Poradnik można pobrać bezpłatnie TUTAJ lub skontaktuj się na LiveChacie z naszym konsultantem.Wykorzystaj wiedzę w praktyce - załóż sklep!