GlobBox.net to numer jeden wśród punktów nadań i odbiorów paczek. Bez czekania na kuriera, bez kolejek, tanio, szybko i bezpiecznie. Dla klientów RedCart GlobBox.net przygotował wyjątkową ofertę w formie atrakcyjnego rabatu. 

GlobBox.net to punkty paczkowe, gdzie nadajesz i odbierasz przesyłki kurierskie w najbardziej dogodnym dla klienta miejscu oraz czasie. Współpracuje zarówno z z klientami indywidualnymi jak i korporacyjnymi na całym świecie, realizując wysyłkę do 232 krajów. Punkty paczkowe GlobBox.net powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na nowe rozwiązania logistyczne w dziedzinie przesyłek kurierskich. Dzięki dużej ilości punktów do nadawania i odbioru zlokalizowanych na terenie całej Polski, nadasz paczki krajowe i międzynarodowe w atrakcyjnych cenach w szybki i bezpieczny sposób.

Jakie są największe korzyści z tego typu rozwiązania? 

Dostępne sposoby przesyłki towaru oraz cena za dostarczenie paczki odgrywają bardzo istotne znaczenie z punktu widzenia klientów w sklepach internetowych - są one ważnymi czynnikami, które potrafią wpłynąć na ostateczną decyzję o dokonaniu zakupu. Jak pokazują najnowsze analizy zachowań e-konsumentów, kupujący online zwracają uwagę zarówno na cenę usługi kurierskiej, jak i na sposób dostarczenia  paczki. Dla wielu osób problemem  staje sie bowiem  godzina i miejsce zjawienia się kuriera - stąd rosnąca popularność punktow odbioru paczek. Nadając przesyłkę do określonego przez nas, zwykle znajdującego się w pobliżu miejsca zamieszczania punktu, mamy możliwość swobodnego decydowania o porze odbioru przesyłki. 

Dla klienta oznacza to więc:

- Niezależność od kuriera

- Swobodną decyzję o odbiorze paczki

- Dogodne godziny odbioru paczki

- Bliskość punktów odbioru

Warto pomyśleć więc o udostępnieniu klientom możliwości odbioru paczki z jednym z tysiąca punktów rozsianych w całej Polsce, jako wygodną alternatywę dla kuriera. Ponadto, dla klientów posiadających sklep na platformie RedCart została przygotowana specjalna oferta promocyjna. Każdy sklep internetowy RedCart zainteresowany korzystaniem z usług Globbox otrzyma możliwość odebrania nawet 250 zł rabatu na wysyłkę poprzez punkty paczkowe GlobBox.

W celu otrzymania rabatu należy dokonać rejestracji na stronie http://www.globbox.net/auth/register i skontaktować się mailowo na adres: aktywacja250@globbox.net

Więcej informacji w zakładce Pakiet Korzyści. 

Korzyści usług Globbox dla klientów Redcart:

- 800 punktów paczkowych w całym kraju

- Zrabatowany cennik

- Wysyłka wielu paczek za jednym razem

- Integracja ze sklepami Redcart

- Oszczędność czasu i pieniędzy na wysyłkach krajowych i zagranicznych

Jak to działa? 

Sprawdż i znajdź punkt najbliżej siebie: : http://www.globbox.net/znajdzpunkt

Siedziba GlobBox:
40-226 Katowice ul. Bogucicka 7
Nr Tel. (0 22) 295 15 75
globbox@globbox.net
www.GlobBox.net