Na platformie RedCart dostępna jest już nowa integracja z brokerem kurierskim KorporacjaKurierska.pl. Dodatkowo, od teraz wszyscy klienci RedCart skorzystać mogą ze specjalnej oferty zawierającej atrakcyjne ceny na przesyłki zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

Korporacja Kurierska, której właścicielem jest Polska Korporacja Wydawców i Dystrybutorów to jeden z największych i najdłużej istniejący pośredników usług kurierskich w Polsce. Działa na rynku już 12 lat, oferując usługi na dostawy towarów zarówno do klientów indywidualnych, jak i sieci handlowych i hurtowni. Oferuje także usługi magazynowania, kompletowania, etykietowania, doręczania towarów do odbiorów, raportowania poszczególnych etapów obsługi.

W zakres usług oferowanych przez Korporację Kurierską wchodzą przesyłki krajowe i zagraniczne realizowane przez najlepsze firmy kurierskie. Obsługując ponad 8 tys. firm, dla których od 2003 roku dostarczyła ponad 7 mln przesyłek systematycznie powiększa grono klientów.

Zlecenia na potrzeby internetowej obsługi klientów biznesowych i indywidualnych w zakresie dystrybucji przesyłek kurierskich realizuje poprzez portal www.korporacjakurierska.pl oraz dzięki integracji z platformami sklepowymi bezpośrednio z menu sklepów internetowych.

Dla wszystkich klientów RedCart przygotowana została specjalna oferta zawierająca atrakcyjne ceny zarówno na przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Aby otrzymać indywidualną ofertę na przesyłki kurierskie w bardzo atrakcyjnych cenach prosimy o kontakt pod adres mailowy: redcart@korporacjakurierska.pl

W ramach integracji obsługiwane są następujące usługi: 

- UPS (przesyłki krajowe)

-  UPS (przesyłki zagraniczne)

-  DHL (przesyłki krajowe)

- FEDEX (przesyłki krajowe)

- FEDEX (przesyłki zagraniczne)

- GLS (przesyłki zagraniczne)

- PACZKOMATY (przesyłki krajowe0

- KEX (przesyłki krajowe)


Więcej informacji na temat integracji z korporacją kurierską w zakładce integracje – kurierzy.