1. NOWY BROKER USŁUG KURIERSKICH

KORPORACJA KURIERSKA to jeden z największych i najdłużej istniejących pośredników usług kurierskich w Polsce. Od ponad 12 lat świadczy usługi dla firm i instytucji wspierając swoim doświadczeniem i profesjonalizmem realizację najbardziej złożonych dostaw towarów do sieci handlowych, hurtowni, odbiorców firmowych i indywidualnych. Dla swoich klientów oferuje kompleksową usługę logistyczną magazynowania, kompletowania, etykietowania, doręczania towarów do odbiorów, raportowania poszczególnych etapów obsługi.


KORPORACJA KURIERSKA współpracuje z następującymi firmami kurierskimi: UPS, DHL, FEDEX, PACZKOMATY, GLS, K-EX

Specjalnie dla Klientów RedCart KORPORACJA KURIERSKA przygotowała promocyjny, promocyjny cennik na dostawy, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Aby skorzystać z cennika dla Klientów RedCart, należy skorzystać z formularza kontaktowego na stronie korporacjakurierska.pl lun napisać zgłoszenie w panelu administracyjnym swojego sklepu RedCart. 


2. RUSZYŁA AKADEMIA ECOMMERCE REDCART

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła Akademia Ecommerce RedCart - miejsce, w którym dzielimy się z Klientami naszą wiedzą i doświadczeniami, prezentujemy narzędzia przydatne przy prowadzeniu sklepu internetowego oraz podpowiadamy w zakresie promocji i reklamy sklepu internetowego.

Materiały dostępne w Akademii Ecommerce RedCart będą sukcesywnie wzbogacane o nowe treści. W trakcie opracowywania są poradniki video przedstawiające kluczowe aspekty prowadzenia i promowania sklepu internetowego. Prezentowane treści przedstawiają praktyczne informacje, w sposób przystępny, a przede wszystkim są zbiorem najważniejszych zagadnień opisujących przedstawiony problem.

Akademia Ecommerce RedCart dostępna jest pod adresem www.redcart.pl/akademia-ecommerce


3. NOWI PARTNERZY W PAKIECIE KORZYŚCI

1000 zł na start od SOFORT Banking

SOFORT Banking to międzynarodowy system bezpośrednich przelewów internetowych, który działa w oparciu o sprawdzony system bankowości internetowej i umożliwia klientom płacenie za towar w sklepie online w 13 krajach europejskich. 

Dla wszystkich klientów Redcart, którzy będą chcieli skorzystać z systemu bezpośrednich przelewów; SOFORT Banking przygotowało specjalną promocję: 1000 zł na start. Jest to kwota, którą otrzymuje każdy nowy klient na początek współpracy, oraz nie ponosi żadnych kosztów związanych z korzystaniem z usługi płatności internetowej do jej wyczerpania. Dopiero po przeroczeniu kwoty ponosi koszt transakcji wg stawki wynegocjonawej z SOFORT Banking. 

Darmowa implementacja tłumaczeń od BERLIGO

W związku z niedawnym wprowadzeniem przez RedCart nowej funkcjonalności polegającej na automatycznym imporcie opisów do obcojęzycznych wersji sklepu internetowego, jedna z najlepszych i najbardziej znanych firm tłumaczeniowych Berligo oferuje usługę przygotowania pliku z opisami w celu jego łatwego i szybkiego importu do sklepu przez klienta. Dodatkowo, klienci RedCart skorzystać mogą z rabatu na tłumaczenia w wysokości 20% od standarowego cennika. Więcej informacji w Pakiecie Korzyści RedCart. 


4. NOWE INTEGRACJE Z HURTOWNIAMI

HANDBAGS IMPORTERS 

W hurtowni Handbags Importers właściciele sklepów RedCart zaopatrzyć mogą się w wyroby galanteryjne, w tym torebki zarówno ze skóry naturalnej jak i tworzyw sztucznych, plecaki, torby podróżne, akcesoria galanteryjne takie jak paski i portfele, torebki i plecaki dla dzieci. Hurtownia Handbags Importers dysponuje również asortymentem takim jak odzież damska i męska oraz drobne akesoria w postaci parasoli lub etui do telefonu komórkowego. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem hurtowni na stronie torebkihurt.pl. 


5. AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA SKLEPU

eBay: dodanie polecenia przypisywania parametrów produktu z poziomu listy aukcji 

Allegro: dodanie polecenia przypisywania miniatury produktu z poziomu listy aukcji 

Ceneo: usprawienie mechanizmu pobierania numerów Paczkomatów i punktów odbioru w integracji z ceneo

Zaawanowana polityka magazynowa: dodanie przeliczania czasu realizacji w dniach z ustawień magazynu

Wysyłki zagraniczne DPD: usprawnienie eksportu do DPD dla zagranicznych wysyłek paczek

Livechat: aktualizacja skryptu

Integracja z hurtownią WAVE Distribution: wprowadzenie aktualizacji cen w przypadku ustawienia konfiguracji marży po producentach

Integracja z hurtownią  Force Top: wprowadzenie aktualizacji przy pobieraniu cen produktów z integracji

Import produktów: dodanie dodatkowego znacznika DELETE do usuwania zdjęć produktu