Sierpień to miesiąc urlopów i wypoczynku, ale nie w RedCart. Ostanie 31 dni poświęciliśmy na dopięcie masek graficznych v4, prace wdrożeniowe związane z poszerzaniem funkcjonalności RedCart oraz integracją z usługami e-commerce oraz hurtowniami.  Zdobylismy także dla naszych klientów trochę naparwdę interesujących materiałów z dziedziny marketingu, takich jak raport sklepów sportowych przygotowany przez serwis OPINEO. 
 

1. NOWE MASKI GRAFICZNE v4. W SPRZEDAŻY JUŻ WE WRZEŚNIU

Miesiąc sierpień upłynął przede wszystkim pod znakiem intensywnych prac nad nowymi maskami graficznymi v4, które przygotowane są zgodnie z najnowszymi wytycznymi SEO. W szablonach wersji v4. od nowa zaprojektowane zostało wyświetlanie sklepu internetowego oraz obsługa procesu zakupowego na urządzeniach mobilnych. Maski v4 będą dostępne w sprzedaży już w drugiej połowie września, więc zachęcamy do wstępnych zapisów, które uruchomiliśmy pod koniec sierpnia. 
 

2. NOWI DOSTAWCY

HURTOWNIA MULTIOFFICE

Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtwoni MULTIOFFICE, która jest autoryzowanym dostawcą wysokiej klasy akcesoriów komputerowych i RTV; artykułów oświetleniowych, nośników danych i materiałów do drukarek. Hurtownia Multioffice jest dystrybutorem wielu znanych marek, mi.n: Sony, TDK, Verbatim, Varta, A4Tech, Epson, Lexmark, Aidata, Measy, Gembird, HSK Data, Intenso, Ambersil, a od 200o roku kreatorem i wyłącznym dystrybutorem marki ART.

HURTOWNIA ANP

Hurtownia ANP oferuje bieliznę, ale znaleźć w niej można także szeroki wybór odzieży damskiej oraz dziecięcej. Co istotne, współpracuje ze sklepami internetowymi w coraz popularniejszym na rynku modelu dropshopping, co jest możliwe dzięki automatycznej integracji z platformą Redcart. 

HURTOWNIA ALISTON

Automatyczna Integracja z hurtownią ALISTON dostępna będzie na początku października, więc serdecznie zapraszamy wszystkich wstępnie zainteresowanych klientów do zapoznania się z jej asortymentem. Hurtownia oferuje integrcację ze sklepami internetowymi poprzez udostępnienie oferty w pliku XML, a zamówienia realizuje bezpośrednio do klientów detalicznych, w modelu dropshipping. W ofercie hurtowni znajduje się odzież zarówno damska jak i męska, bielizna oraz dodatki i akcesoria. 

HURTOWNIA NASZE DZIECI

Oferuje bardzo szeroki asortyment z dziedziny artykułów dziecięcych, od zabawek, przez elementy wyposażenia domu, elektronikę po wózki dziecięce i artykuły związane z wypoczynkiem.  Ze sklepami internetowymi współptacuje na zasadach klasycznego hurtu i dropsshippingu. Jest autoryzowanym dystrybutorem zabawek m.in marki Fisher-Price. 
 

3. NOWE USŁUGI E-COMMERCE W RAMACH INTEGRACJI

KLIKOCHRON

Klikochron to system ubezpieczeń na sprzęt elektroniczny taki jak smartfony, tablety, laptopy, aparaty fotograficzne oraz rowerów. Usługa jest bardzo popularna w Niemczech, a od niedawna dostępna także w Polsce. Jest bardzo przydatna z punktu widzenia klientów, zaopatrujących się w sklepach internetowych w wyżej wymienione produkty. Obecnie trwają prace nad integracją z systemem, który w sklepach RedCart dostępny będzie w październiku. 
 

4. RANKING OPINEO

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kolejnym juz rankingiem sklepów internetowych OPINEO, opublikowanym także na naszym blogu. Rankingi skepów OPINEO zawsze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów, jak i mediów branżowych. Tym razem w podsumowaniu znalazły się najlepsze sklepy sportowe oraz bardzo cenne wskazówki zebrane na podstawie opinni kllientów wystawianych w sklepach internetowych. 
 

5. AKTULIZACJE OPRPGRAMOWANIA REDCART

Ceneo:  dodanie funkcjonalności mającej na celu zabezpieczenie przed dublowaniem zamówień z Ceneo

Allegro: dodanie możliwości anulowania formularza pozakupowego, co pozwala na zaktualizowanie  adresu klienta.