Miesiąc październik to bez wątpienia szczególny miesiąc w RedCart: co roku przygotowujemy dla naszych klientów promocję na abonament sklepu z okazji urodzin platformy - tym razem już siódmych! Poza ofertą specjalną na sklep internetowy przygotowaliśmy także promocję na najnowszą grafikę v4. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem miesiąca października w RedCart.

1. Demo nowej maski graficznej V4.

Nareszcie jest! Długo oczekiwane demo maski graficznej v4  zobaczyć można pod adresem:

http://next.redcart.pl/

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwościami nowej maski graficznej szczególnie tych, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z demo v4. Wszystkie innowacje i narzędzia mające na celu poprawić konwersję w sklepie zostały przedstawione w prezentacji, którą można pobrać pod linkiem:

http://redcart.pl/doc/maska-graficzna-v4.pdf

2. Integracja z Klikochron

Klikochron to ubezpieczenia zawierane online, na sprzęt elektroniczny kupowany za pośrednictwem sklepów internetowych. Kupując w sklepie internetowym np. smartfon, tablet, laptop, aparat fotograficzny lub rower, możemy ubezpieczyć nasz sprzet od wszelkiego rodzau strat, takich jak uszkodzenie, nieodpowiednia obsługa, uderzenie pioruna lub nawet kradzież. Ubezpieczenia Klikochron zdobyły szybko popularność Niemczech, na polskim rynku obecne sa od niedawna. Oferując klientom  sklepu możliwość ubezpieczenia kupowanych produktów, dostarczamy cenną wartość dodaną - poczucie bezpieczeństwa i przyjemności z korzystania zakupionego urządzenia o dużej wartości.

Więcej na temat integracji z ubezpieczeniami Klikochron, na naszym BLOGU

3. Integracja z Paczką w Ruchu: dostępna wkrótce

Trwają testy końcowe nad integracją z Paczką w Ruchu. Dzięki następnej usłudze logistyczej dostępnej w gotowych integracjach na platformie RedCart, możliwe stanie się zaoferowanie swoim klientom możliwości odbioru zamówionego towaru w jednym z 2200 punktów w Polsce, w kioskach RUCH.

Więcej na temat funkcjonalności Paczki w Ruchu przeczytać można na naszym BLOGU.

4. Nowe hurtownie

Hurtownia Staviori.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni Staviori, która oferuje biżuterię wysokiej jakości włoskiej marki Staviori w systemie dropshipping. Złota i srebrba biżuteria może okazać się doskonałym dopełnieniem oferty np. w sklepie odzieżowym. Więcej na temat samej hurtwni oraz możliwości integracji przeczytać można w zakładce w zakładce INTEGRACJE Z HURTOWNIAMI.