Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej aktualizacji oprogramowania RedCart. Sprawdź listę nowych funkcjonalności oraz integracji z systemami zewnętrznymi, które pojawiły się w sklepach internetowych w listopadzie 2015.  To m.in integracja z hurtownią odzieżową Aliston oraz nowy system płatności dostępny w sklepach RedCart: Payeezy.

1. Integracje z hurtowniami

- Integracja z hurtownią Aliston

Do grona gotowych integracji z dostawcami na platformie RedCart dołączyła właśnie dropshippingowa hurtownia Aliston, oferująca odzież i bieliznę. Dostawca oferuje plik z ponad 12 000 pozycji oraz m.in usługę drukowania dowodów sprzedaży wysłanych przez sklep w przypadku współpracy w modelu dropshipping.

2. Świąteczne dodatki graficzne

Serdecznie zapraszamy do Marketu RedCart, gdzie zakupić można dedykowane, specjalnie zaprojektowane dla klientów RedCart banery i dodatki graficzne utrzymane w świątecznej atmosferze.Sezon przedświąteczny do czas wzmożonego ruchu w sklepach oraz zwiększonej sprzedaży - warto więc przygotować go w taki sposósb, aby klienci wybrali własnie nasz sklep spośród setek innych.

Zapraszamy do Marketu RedCart

3. Nowy system płatności Payeezy

Payeezy to kompleksowy sysyem płatności internetowych należący do First Data Corporation, właściciela marki Polcard. Pozwala nie tylko na dokonywanie szybkich płatności poprzerz serwisy bankowe, ale także na płacenie za pomocą wszystkich popularnych na rynku kart płatniczych, w tym American Expres, oraz płatność mobilną BLIK. Warto także zwrócić uwagę na eDDC - usługę umożliwiającą posiadaczom kart zagranicznych zapłatę za zakupy w walucie ich karty. Klient w chwili zakupu zna kwotę, jaką zostanie obciążony jego rachunek, płacąc równie prosto i wygodnie, jak robi to w swoim kraju.

4. Nowość w Pakiecie Korzyści: aż 45 dni darmowego testowania BRAND 24 i 15% rabatu!

BRAND 24 to najpopularniejszy w Polsce system monitorowania marki w internecie: umożliwia śledzenie pojawiających się informacji na wybrane frazy oraz monitoring mediów społecznościowych. Teraz Klienci RedCart mają możliwość darmowego testowania narzędzia przez okres aż 45 dni w porówaniu do standardowych 14 dni. Ponadto dostępne są rabaty na każdy z pakietów Professional, w wysokości 15%.

5. Aktualizacje oprogramowania RedCart

- Dodanie możliwosci wyboru awizowania przesylki w K-Ex