Numoco to coś więcej, niż hurtownia odzieży: to producent zajmujący się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją autorskiej odzieży damskiej. Od teraz odzież marki Numoco dostępna jest na zasadzie automatycznej integracji na platformie RedCart.

W ofercie hurtowni Numoco znajdują się przede wszystkim sukienki polskich projektantów mody, bowiem ideą producenta jest dostarczanie klientkom odzieży autorskiej i niepowtarzalnej, w oryginalnych i ciekawych wzorach, a jednocześnie utrzymanej w najnowszych trendach mody. Numoco jest więc nie tyle hurtownikiem, co projektantem i producentem odzieży damskiej.

Ze sklepami internetowymi współpracuje na zasadzie hurt oraz dropshiping, poprzez udostępnienie pliku XML z ofertą. Hurtownia dysponuje zdjęciami produktowymi wysokiej jakości, oraz oferuje korzystne warunki wpółpracy: brak dodatkowych opłat za realizację zamówień w modelu dropshipping, realizuje wysyłkę towaru na terenie Polski oraz w innych krajach europejskich.

W modelu standardowym Numoco oferuje wysyłkę gratis przy zamówieniach powyżej 1000zł, oraz brak minimalnej kwoty zamówienia. Hurtownia dysponuje własnymi formami dostawy do klienta.

Teraz hurtownia odzieżowa Numoco dostępna jest w RedCart na zasadzie gotowej, automatycznej integracji! W celu nawiązania współpracy z dostawcą prosimy o wcześniejszy kontakt na adres: hurt@numoco.com lub telefon: 600 128 849