Pod koniec 2010 roku platforma sklepów internetowych RedCart.pl świętowała kolejny sukces. Kilka tygodni temu, po zaledwie 2 latach działalności spółki, przekroczyliśmy liczbę 2500 instalacji sklepów internetowych! Biorąc pod uwagę informacje docierające z rynku e-commerce, sklepy internetowe RedCart były jednym z najczęściej wybieranych oprogramowań w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Tym samym RedCart stał się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oferujących oprogramowanie sklepów internetowych.

 

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim naszych Klientom za okazane zaufanie. Cieszymy się niezmiernie, że RedCart był tak chętnie wybieranym produktem w tym roku. Jesteśmy przekonani, że trend ten zostanie zachowany również w nadchodzacym roku. To niewątpliwie ogromny sukces i zasługa ciężkiej pracy całego zespołu RedCart.pl. Jest to dla nas wyraźny sygnał, że kierunek rozwoju spółki jest słuszny. Wraz z początkiem nowego roku przygotowujemy dla naszych Klientów kolejne aktualizacje. Pozyskany w 2010 roku kapitał pozowli nam na realizację oraz dokończenie wielu nowoczesnych rozwiązań - informuje Tomasz Cincio, Dyrektor ds. Sprzedaży RedCart.pl.

 

Platforma sklepów RedCart.pl z liczbą ponad 750 aktywnych sklepów internetowych jest jednym z kluczowych graczy na rynku e-commerce w Polsce. Dynamiczny rozwój projektu oraz sprawe zarządzanie spółką pozwala prognozować, że RedCart w ciągu najbliższych miesięcy stanie się liderem tego segmentu rynku. Z tygodnia na tydzień przybywa również ilość sklepów internetowych obsługiwanych przez firmę na rynku brytyjskim oraz niemieckim. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na skuteczne wprowadzenie produktu na terenie Niemiec oraz Wielkiej Brytanii. RedCart dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym oraz wypracowanym mechanizmom obsługi Klienta, z powodzeniem konkuruje z zagranicznymi systemami sklepów internetowych - wyjaśnia Tomasz Cincio.