Bądź na bieżąco i nie przegap żadnej aktualizacji oprogramowania RedCart. Sprawdź listę nowych funkcjonalności oraz integracji z systemami zewnętrznymi, które pojawiły się w sklepach internetowych w lutym 2016. To przede wszystkim wprowadzenie nowego dostawscy usug kurierskich TBA oraz nowe funkcjonalności usprawniające zarządzanie sprzedażą w sklepie. Polecamy także integrację z pasażami handlowymi Dododi i Allani.

1. Integracja z Kurierem TBA

Do dostępnych na platformie RedCart firm oferujących usługi realizacji przesyłek kurierskich dołączył kurier TBA, oferujący m.in. ekspresowe wysyłki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy TBA oraz do korzystania z gotowej, w pełni zautomatyzowanej integracji na platformie RedCart

Sprawdź integrację z kurierem TBA

Nowe hurtownie w RedCart

Właśnie zakończyliśmy prace nad przyłączeniem następnej hurtowni współpracującej ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping. Bimago - to dystrybutor dekoracji ściennych. W ofercie dostawcy zsnajduje się niezwykle szeroki asortyment obejmujący obrazy, fototapety i naklejki na ścianę. Więcej na temat integracji z dostawcą wkrótce na blogu RedCart.

Aktualizacje oprogramowania

Miesiąc luty upłynął także pod znakiem aktulizacji oprogramowania oraz wprowadzenia kilku przydatnych funkcjonalności, mających na celu usprawnienie sprzedaży w jeszcze większym stopniu. Do najważniejszych, nowych funkcji należą:

  • Funkcja kończenia promocji w momencie zmiany ceny produktu w sklepie
  • dodanie możliwości przypisania paczkomatu w edycji zamówienia
  • uaktualnienie listy dostepnych wysyłek dla Allegro

Nowe pasaże handlowe dostępne w markecie aplikacji RedCart: DOMODI I ALLANI

Prowadząc sklep na platforme RedCart nasi Klienci dysponują wieloma możliwościami rozwijania sprzedaży wielokanałowej, m.in poprzez ekport ofert produktowych ze swojego sklepu do serwisów aukcyjnych i pasaży handlowych. Chcielibyć wobec tego poinformować o mozsliwości zintegrowania swojego sklpeu internetowego z pasażem Domodi.pl oraz Allani.pl. Więcej na temat integraji w Markecie Aplikacji RedCart.

Zobacz integrację z ALLANI w Markecie Aplikacji

Zobacz integrację z DOMODI w Markecie Aplikacji