Do grona dostawców dostępnych w RedCart dołączyła właśnie hurtownia bimago: producent i dystrybutor obrazów, fototapet, naklejek ściennych oraz innych elementów dekoracyjnych i elementów wystroju wnętrz. Oferta dostępna jest w RedCart na zasadach gotowej, automatycznej integracji, a dostawca współpracuje ze sklepami na zasadzie dropshipping - oferując realizację wysyłki towaru wprost do klienta.

Integracja z hurtownią bimago

W ofercie hurtowni bimago znajdują się designerskie obrazy, fototapety i naklejki ścienne o niepowtarzalnym, unikatowym wzornictwie: ok 80% asortymentu to oryginalne projekty - dzieło wyspecjalizowanego zespołu designerów i grafików projektujących specjalnie dla producenta. Oferta to także ogromny wybór elementów wyposażenia wnętrz w najróżniejszych stylach i rozmiarach, które znajdą swoke miejsce w dowolnie urządzonym wnętrzu.

Dostawca współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshipping, realizaując wysyłkę towaru wprost do klienta detalicznego, dzięki czemu właściciel sklepu nie musi inwestować w zakup i magazynowanie towaru. Dzięki gotowej, automatycznej integracji dostępnej w RedCart oferta produktowa w formie zdjęć i opisów pobierana jest do sklepu automatycznie oraz automatycznie aktualizowana, oszczędzając cenny czas i pracę potrzebne na załadowanie asortymentu.

Najlepiej sprzedające się produkty w listingach

Bimago oferuje realizację produkcji zamówionego przez Klienta, wybranego asortymentu w ciągu max. 48 godzin roboczych, zapewniając tym samym szybkie wykonanie każdego zamówienia. Dostawca sprzedaje już na 17 rynkach w różnych kanałach. Dzięki zastosowaniu parametrów obliczających sprzedaż poszczególnych produktów w kanałach Bimago, Partner otrzymuje plik, w którym wyeksponowane w listingach są najlepiej sprzedające się produkty. W praktyce oznacza to tyle, że w sklepie Partnera na najwyższych pozycjach danej kategorii pokazane są najlepiej sprzedające się produkty, co gwarantuje zwiększenie konwersji. Algorytm systemu Bimago na bieżąco dostosowuje listingi produktowe do wyników sprzedażowych, zapewniając Klientowi automatyczną optymalną prezentację produktów w sklepie.


Zobacz integrację z bimago w markecie aplikacji